ازدحام جمعيت مانع حرکت خودروي حامل رييس جمهور است

ازدحام جمعيت مردم مشتاق و دوستدار نظام، انقلاب و رييس جمهور در شهر خرم آباد مانع حرکت خودروي حامل مرد عمل، عدالت محور و مردمي دکتر محمود احمدي نژاد به محل ورزشگاه تختي است.
چهارشنبه، 8 آبان 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 ازدحام جمعيت مانع حرکت خودروي حامل رييس جمهور است
 ازدحام جمعيت مردم مشتاق و دوستدار نظام، انقلاب و رييس جمهور در شهر خرم آباد مانع حرکت خودروي حامل مرد عمل، عدالت محور و مردمي دکتر محمود احمدي نژاد به محل ورزشگاه تختي است.    هم اکنون مردم ولايتمدار و خونگرم خرم آباد استقبال گسترده اي در جلوي فرودگاه اين شهر دارند و همين امر موجب شده که حرکت خودروي حامل رييس جمهوري به سمت ورزشگاه تختي با مشکل روبه رو شود.
رييس جمهوري و هيات دولت قرار است ساعت 10 صبح در ورزشگاه تختي خرم آباد با مردم اين شهر ديدار و در جمع آنان به سخنراني بپردازد. هم اکنون گروههاي مختلف مردم از جمله دانش آموزان، دانشجويان، فرهنگيان، کارگران، کارکنان و ديگر اقشار مردم در ورزشگاه خرم آباد در انتظار ديدار با رييس جمهوري هستند. صفوف طولاني مردم در خيابان ها، شور و شوق آنان براي ديدار با رئيس جمهوري را نشان مي دهد. آنان با زبان ديداري خود به همگان به ويژه دشمنان نظام و انقلاب، حمايت خود را از رييس جمهوري اعلام مي کنند.
مردم در طول مسير پلاکاردهايي با مضمون "گرچه رجايي رفت، راه رجا بسته نيست، رييس جمهور محبوب خوش آمدي، لرستان محروم، لرستان مظلوم، بيا و مشکلات لرستان را حل کن و چشمان مردم در انتظار رفع مشکلات است، در دست دارند. دانش آموزان دختر و پسر نيز در اين حضور سبز نقش موثري دارند و با سر دادن شعار رييس جمهوري خوش آمدي خوش آمدي، حمايت خود را از هيات دولت اعلام مي کنند. رييس جمهوري در سفر دو روزه خود به لرستان برنامه هايي نظير سخنراني در جمع مردم خرم آباد، ديدار با خانواده علما و ايثارگران، بازديد ازچند طرح دوراول سفر و يک روستاي محروم، برگزاري کارگروه هاي تخصصي، ديدار چهره به چهره با مردم، تشکيل جلسه هيات دولت در مرکز استان و مصاحبه پاياني براي تشريح مصوبات دور دوم دارد.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.