فلاحيان: حمايت از دولت نهم ضروری است

علي فلاحيان عضومجلس خبرگان رهبري تاکيد کرد: حمايت از دولت نهم و دستاوردهايي که داشته ضروري است.
جمعه، 10 آبان 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
فلاحيان: حمايت از دولت نهم ضروری است
علي فلاحيان عضومجلس خبرگان رهبري تاکيد کرد: حمايت از دولت نهم و دستاوردهايي که داشته ضروري است.
 فلاحيان که پنجشنبه شب براي آغاز به کار فعاليت ائتلاف بزرگ ورزش ايران در همدان حضور يافت ، در گفت و گوي  افزود: دولت بايد عملکرد خود را شفاف ارائه و از برنامه هايش دفاع کند.
وي با بيان اينکه " مهم اين است که دولت براي تمامي اقدامهاي خود جواب داشته باشد"، تصريح کرد: براي انتخابات آتي رقباي دولت نهم در زرادخانه هاي خود مطالب زيادي را فراهم کرده اند و دولت آقاي احمدي نژاد بايد به صورت دقيق،علمي و آماري در تمامي زمينه ها، اقدام هاي خود را ارائه و از آنها دفاع کند.
عضو مجلس خبرگان رهبري خاطرنشان کرد: اگر نامزدها مي خواهند قانون را اجرا کنند بايد متعهد باشند که از تبليغات زودهنگام پرهيز کنند.
فلاحيان در بخش ديگري از اين گفت وگو،درباره آغاز دور جديد همکاريهاي منطقه اي در چارچوب نشست اعضاي شوراي همکاري خليج فارس با اشاره به سفر اخير خود به عربستان سعودي گفت : کشورهاي همسايه اساسا" آرزو دارند با ايران ارتباط داشته باشند چرا که قبول دارند ايران کشور قدرتمند منطقه است.
وي افزود: سياست آمريکا اين است که ايران از نظر اقتصادي تحريم و از نظر سياسي ايزوله باشد اما با پيشنهادي که از سوي آمريکايي ها براي مذاکرات ارائه شده به آنها ثابت کرده که فشارها و تحريم ها تاثيري نداشته است.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.