لغو پرواز آسمان و گلايه مسافران

مسافران پرواز 795 تهران - مشهد شرکت هواپيمايي آسمان که بامداد پنجشنبه به فرودگاه مهرآباد مراجعه کرده بودند در کمال ناباوري با خبر لغو اين پرواز روبرو شدند.
شنبه، 9 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
  لغو پرواز آسمان و گلايه مسافران
مسافران پرواز 795 تهران - مشهد شرکت هواپيمايي آسمان که بامداد پنجشنبه به فرودگاه مهرآباد مراجعه کرده بودند در کمال ناباوري با خبر لغو اين پرواز روبرو شدند.   
هريک از مسافران از ضرورت پرواز خود مي گفتند و در لحظه مخابره خبر با مسوول شيفت هواپيمايي آسمان در مشاجره بودند و تقاضاي پرواز جايگزين داشتند.
يک پزشک جانباز که همسرش را براي شرکت در آزمون وکالت همراهي مي کرد، گفت: اگر من و همسرم امروز نتوانيم به مشهد برويم اين فرصت مهم از دستمان خواهد رفت و امکان جبران نخواهد داشت .
يک دبير آموزش و پرورش که نگراني از چهره او مي باريد، گفت : پس از يک ماه پيگيري رزرو زائر سرا بالاخره موفق شدم براي امروز جا بگيرم که قرار است مادرم هم امروز با پرواز ساعت 45/12 دقيقه عازم مشهد شود ، ولي اگر نتوانم خودم را به مشهد برسانم نمي دانم تکليف مادرم و دوندگي هاي من چه مي شود .
يک مسافر عصباني ديگر که کارمند يک شرکت خصوصي است اظهار داشت امروز سميناري از سوي يک شرکت مهم در مشهد برگزار مي شود که اگر در آن حاضر نشوم امتيازات زيادي از من کسر خواهد شد.
مسافر ديگر پرواز لغو شده آسمان تصريح کرد: مديران اين شرکت پروازي مي بايست در خصوص حالت هاي فوق العاده چاره انديشي کرده و نگذارند به مردم خسارت هاي هنگفت مادي و معنوي وارد شود.
وي که عصبانيت شديدي در چهره اش ديده مي شد، خاطرنشان کرد: تاوان سوءمديريت برخي مديران اين شرکت را نبايد مردم بدهند.
زائران حرم ملکوتي امام رضا (ع) هم اظهار داشتند ما در برخي هتلهاي مشهد با پرداخت پول جا رزرو کرده ايم حال چه کسي خسارتهاي ما را مي دهد. 
مسئول ترافيک آسمان 
پناه پور در اين رابطه گفت : پرواز 728 بندرعباس - تهران که يک بوئينگ با ظرفيت 160 مسافر است شب گذشته به علت نقص فني در موتور آن امکان پرواز به تهران پيدا نکرد و بنابراين پرواز 795 تهران- مشهد هم که قرار بود با همين هواپيما انجام شود لغو شده است.
وي توضيح داد از آنجايي که حفظ سلامتي و امنيت پرواز براي ما اهميت فراواني دارد از امکان آماده سازي فوري اين پرواز وجود نداشت .
مسئول ترافيک آسمان در پاسخ به اين سئوال که چه اقدامي براي مسافران سرگردان پرواز لغو شده 795 تهران - مشهد انجام شده است گفت در تلاش هستيم تا پرواز جايگزين براي آنان فراهم کنيم ولي با توجه به اينکه هواپيماي جايگزين ظرفيت 100 مسافر دارد لذا امکان انتقال تمام مسافران پرواز لغو شده وجود ندارد و ما از مسافراني که سفر آنان ضروري نبوده خواسته ايم که بليت خود را باطل کنند.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.