اعترافات جديد سمير جعجع

سمير جعجع، دبير كل حزب قوات لبنانيه طي گفتگويي تلويزيوني به طور آشكار به تحريف تاريخ پرداخت و با هدف تشويش اذهان عمومي، حزب الله را مورد انتقاد قرار داد.
يکشنبه، 10 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 اعترافات جديد سمير جعجع
سمير جعجع، دبير كل حزب قوات لبنانيه طي گفتگويي تلويزيوني به طور آشكار به تحريف تاريخ پرداخت و با هدف تشويش اذهان عمومي، حزب الله را مورد انتقاد قرار داد. سمير جعجع در ابتداي اين گفتگو كه در تاريخ 28 اكتبر 2008 صورت گرفت گفت: اگر برپايي دولت جديد لبنان يك طرح آمريكايي به شمار مي رود، من اين سؤال را مطرح مي‌كنم كه اين مسأله چه اشكالي دارد؟!
وي در ادامه گفت: من حزب الله را به همپيماني با ايران متهم نمي‌كنم بلكه اين حزب را به چيزي بدتر از آن متهم مي‌كنم زيرا از ديد آنان لبنان اهميت ندارد بلكه چيزي كه براي آنان اهميت دارد منافع ايران است.
جعجع همچنين افزود: نيروهاي حزب الله بدون شك افرادي شريف و نجيب هستند و داراي اهداف و آرمانهاي ارزشمندي هستند اما متأسفانه اهداف آنان با ما فرق مي‌كند.
اين همپيمان رژيم صهيونيستي در ادامه چنين ادعا كرد: به رغم اينكه حزب ما با اسرائيل دوست بود و ارتباط داشت اما من اصلا از وقوع جنايت صبرا و شتيلا اطلاع نداشتم و در آن شركت نكردم.
جعجع در ادامه طي اظهاراتي مضحك به تحريف تاريخ پرداخت و گفت: اواخر قرن 18 و اوايل قرن 19 ميلادي كه نيروهاي ناپلئون به شرق حمله كردند، اولين كساني كه با آنان همكاري كردند ساكنان جبل عامل در جنوب لبنان بودند كه اجداد نيروهاي حزب الله هستند.
وي در ادامه با هدف ايجاد فتنه‌اي شيعي – سني گفت: علت همكاري آنان با ناپلئون اقدام عليه حاكم دولت عثماني بود.
جعجع در ادامه به اشتباه خود به همكاري با رژيم صهيونيستي اعتراف كرد و گفت: مجبور بوديم نيروهاي خود را در پادگانهاي اسرائيلي آموزش دهيم.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.