ده نمکی: اخراجی ها ی 2 متعلق به بخش خصوصی است

مسعود ده نمکي کارگردان فيلم اخراجي هاي 2، در گفت گويی گفت: مالکيت اين فيلم متعلق به بخش خصوصي است و تنها 15 در صد آن به مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي معاونت امور سينمايي تعلق دارد."
چهارشنبه، 13 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ده نمکی: اخراجی ها ی 2 متعلق به بخش خصوصی است
مسعود ده نمکي کارگردان فيلم اخراجي هاي 2، در گفت گويی گفت: مالکيت اين فيلم متعلق به بخش خصوصي است و تنها 15 در صد آن به مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي معاونت امور سينمايي تعلق دارد. زمزمه تغيير "حبيب الله کاسه ساز" تهيه کننده اين فيلم و واگذاري تهيه کنندگي فيلم اخراجي هاي 2 به مجري طرح آن که از بازيگران اين فيلم نيز هست، چند روزي است که در محافل مختلف مطبوعاتي- سينمايي شنيده مي شود.
ده نمکي در اين مورد گفت: "آقاي کاسه ساز، صرفا تهيه کننده فيلم بوده و هيچ گونه مشارکت مالي در توليد اين فيلم ندارد."
کارگردان فيلم "اخراجي ها"، تصريح کرد براي نخستين بار است که براي توليد يک فيلم با مضمون دفاع مقدس، بخش خصوصي سرمايه گذاري گسترده اي کرده و افراد مختلف در آن سهيم هستند.
فيلم "اخراجي هاي 2"، به دنبال اقبال از نسخه اول اين فيلم، در مرحله توليد قرار دارد و روايت شخصيت هاي آن با درون مايه اي از طنز است که در دوران اسارت به سر مي برند.
اکبر عبدي، امين حيايي، شيلا خداد، ارژنگ امير فضلي، بيوک ميرزايي، جواد رضويان و محمدرضا شريفي نيا از بازيگراني هستند که در فيلم اخراجي هاي 2 نقش آفريني مي کنند.
تماس خبرنگار گروه فرهنگي ايرنا براي گفت وگو با "حبيب اله کاسه ساز" تهيه کننده اين فيلم تا زمان مخابره خبر مقدور نشد.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.