آل‌سعود ، اصالتا يهودیند

وئام وهاب، رئيس حزب "توحيد اسلامي لبنان" روز گذشته علاوه بر "کودن" خواندن رئيس جمهور مصر، دولت حاكم بر عربستان سعودي را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد.
چهارشنبه، 13 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
آل‌سعود ، اصالتا يهودیند
وئام وهاب، رئيس حزب "توحيد اسلامي لبنان" روز گذشته علاوه بر "کودن" خواندن رئيس جمهور مصر، دولت حاكم بر عربستان سعودي را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد.
وئام وهاب" وزير سابق لبناني كه در حال حاضر رئيس حزب "توحيد اسلامي" است طي اظهاراتي دولت عربستان سعودي را به دليل حمايت پشت پرده از گروههاي تكفيري و افراطي، منبع تروريسم خواند.
وي كه در گفتگو با شبكه ماهواره‌اي "الجديد" وابسته به جناح "ميشل عون" سخن مي گفت در ادامه افزود: عربستان با رفتاري هاي به اصطلاح مكتبي، سعي دارد استقلال و ثبات لبنان را بر هم بريزد.
"وئام وهاب" در ادامه با نوكر خواندن "سعد حريري" گفت: او يك لبناني نيست و فقط گذرنامه لبناني دارد. حاضرم شرط ببندم كه او نمي تواند حتي يك جمله كامل را با لهجه لبناني درست تلفظ كند.
اين وزير سابق لبناني در ادامه افزود: سقوط دولت عربستان و خاندان حاكم بر آن را پيش بيني مي‌كنم زيرا آنان بر سرزمين پاك حجاز (مكه مكرمه و مدينه منوره) و اهالي خوب آن مسلط شده‌اند و منطقه را بي ثبات كرده‌اند.
رئيس جزب "توحيد اسلامي" همچنين گفت: اصل و ريشه خاندان حاكم بر عربستان به قبيله يهودي "بني قينقاع" بر مي گردد و براي انتقام گيري از پيامبر اسلام(ص) به منطقه آمد اما ياران پيامبر(ص) آنان را شكست دادند.
وي در ادامه با اشاره به بي سوادي "ملك عبدالله‌بن‌عبدالعزيز آل‌سعود" پادشاه عربستان گفت: چگونه پادشاه يك كشور نمي‌تواند حتي دو خط را از روي برگه درست بخواند؟!
وي افزود: نبرد منطقه ميان شيعه و سني نيست بلكه نبرد واقعي ميان سني‌ها و وهابيت است.
"وئام وهاب" گفت: سعودي‌ها پشت پرده همه اعمال تروريستي در جهان هستند و حتي در عملياتهاي تروريستي اخير هند نيز دست داشتند.
وي در ادامه افزود: آنان همچنين تلاش مي‌كنند "باراك اوباما" رئيس جمهور جديد ايالات متحده آمريكا را فردي با ديدگاه جديد نشان دهند.
رئيس حزب "توحيد اسلامي" در ادامه ضمن "کودن" خواندن رئيس جمهور مصر گفت: "حسني مبارك" عامل اصلي محاصره نوار غزه است.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.