فعالیت‌های اینترنتی اعضای فیس‌بوک

این سیستم همچنین قادر است تا بازخوردی از فعالیت‌های اینترنتی اعضای فیس‌بوک را به دیگر دوستان وی ارایه کند.گزارش بی‌بی‌سی می‌افزاید، در وهله اول سایت‌های نظیر "دیسکووری چنل"، وب‌گاه اخبار اجتماعی " دیگ" و پایگاه ویدیویی "هولو"، از طریق کانکت فیس‌بوک قابل مشاهده خواهند بود...
چهارشنبه، 13 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
فعالیت‌های اینترنتی اعضای فیس‌بوک
با هدف واقعی‌تر کردن جوامع مجازی:
" فیس‌بوک" مرورگر زنده ارایه کرد
 
"فیس‌بوک"، اخیرا با ارایه سرویسی جدید به کاربران خود این امکان را داد تا از طریق حساب کاربری خود در فیس‌بوک قادر به دیدن دیگر سایت‌ها نیز باشند.
 
شبکه اجتماعی مجازی " فیس‌بوک"، با ارایه سرویس جدیدی به کاربران خویش این امکان را داده تا از طریق حساب کاربری خود بتوانند دیگر وب‌گاه‌های اینترنتی را نیز مشاهده کنند.
این گزارش حاکیست، این سرویس جدید که " کانکت" یا اتصال نام دارد، در حقیقت، یک مرورگر بر خط است که کاربران عضو شبکه اجتماعی فیس‌بوک می‌توانند با استفاده از مشخصات کاربری خود در فیس‌بوک، به دیگر وب‌گاه‌ها دسترسی داشته باشند.
 
بر این اساس، این سیستم همچنین قادر است تا بازخوردی از فعالیت‌های اینترنتی اعضای فیس‌بوک را به دیگر دوستان وی ارایه کند.
در وهله اول سایت‌های نظیر "دیسکووری چنل"، وب‌گاه اخبار اجتماعی " دیگ" و پایگاه ویدیویی "هولو"، از طریق کانکت فیس‌بوک قابل مشاهده خواهند بود.
 
در عین حال ایجاد چنین امکانی در شبکه‌های اجتماعی همچون فیس‌بوک که پیش از این نیز توسط "مای‌اسپیس"، ارایه شده بود، امکانات جدیدی همچون دنیای واقعی به کاربران خود ارایه می‌دهد؛ برای مثال کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند به همراه دوستان مجازی خود از طریق پایگاه هولو، بطور همزمان به تماشای یک ویدیو بنشینند و در یک مکان مشترک نیز به گفتگو و اظهار نظر در مورد همان ویدیو بپردازند.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما