نمایندگان مجلس روحیه بسیجی دولت نهم را ستودند

اعطای نشان استقلال به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و خانواده معظم شهدا و ایثارگران توسط رئیس جمهور در سفرهای استانی نماد و جلوه خاص و پردرخشش یافته و بر نشاط روحی و امید بیش از پیش این ولی نعمان و صاحبان حقیقی انقلاب و یاران واقعی امام عصر (عج) افزوده است. در بخش دیگری از این نامه آمده است: قطعاً دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگفت انگیز و اعجازآفرین آن اندیشه هر گونه تجاوزی را در ذهن علیل دشمنان مستکبر محو ساخته است و در تحقق استراتژی بازدارندگی آیه کریم....
چهارشنبه، 13 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
نمایندگان مجلس روحیه بسیجی دولت نهم را ستودند
دویست و ده نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای که روز چهارشنبه در جلسه علنی مجلس قرائت شد، روحیه بسیجی و خدمتگزاری دولت نهم را ستودند.    
 
در قسمتی از این نامه که غفوری فرد عضو هیئت رئیسه آن را قرائت کرد، آمده است: پنجم آذر سالروز تشکیل ارتش 20 میلیونی و بسیج مستضعفان با فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی یکی از شورانگیزترین و حماسی ترین ایام الله جاودانه انقلاب اسلامی و نظام مقدس و مستحکم جمهوری اسلامی ایران است.
 
در ادامه این نامه آمده است: اعطای نشان استقلال به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و خانواده معظم شهدا و ایثارگران توسط رئیس جمهور در سفرهای استانی نماد و جلوه خاص و پردرخشش یافته و بر نشاط روحی و امید بیش از پیش این ولی نعمان و صاحبان حقیقی انقلاب و یاران واقعی امام عصر (عج) افزوده است.
 
در بخش دیگری از این نامه آمده است: قطعاً دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگفت انگیز و اعجازآفرین آن اندیشه هر گونه تجاوزی را در ذهن علیل دشمنان مستکبر محو ساخته است و در تحقق استراتژی بازدارندگی آیه کریم «واعدو لهم ما استطعتم من قوه» با استقرار سامانه های دفاعی قدرتمند و بی نظیر، پرچم عزت و شکست ناپذیری میهن عزیزمان را در اوج قله اقتدار و افتخار به اهتزاز درآورده اند.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.