ديدار، كرباسچي - دبيركل حزب كارگزاران سازندگي با آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت

خانه‌نشين كردن نيروهاي باتجربه از اشتباهات بزرگ است و مردم اگر مي‌خواهند در سرنوشت كشور موثر باشند، بدون تحزب و كار تشكيلاتي اين امير ميسر نيست. رييس مجلس خبرگان رهبري تعدد و تكثر احزاب در كشور را نشانه علاقه‌مندي مردم و نخبگان به كار حزبي خواند و تصريح كرد: نداشتن مركزيت توسط احزاب بزرگ باعث تفرق نيروها در احزاب گوناگون شده و مي‌طلبد كه فعالين حزبي براي وحدت و ائتلاف اين احزاب راه‌حلي پيدا كنند. ...
پنجشنبه، 14 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ديدار، كرباسچي - دبيركل حزب كارگزاران سازندگي با آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاكيد مجدد بر ضرورت تحزب در كشور، احزاب بزرگ، تاثيرگذار و با برنامه را از نيازهاي امروز ايران خواند و گفت: بعد از انقلاب مشروطه نقض اساسي،‌ نبود احزاب قوي و سالم بود كه باعث شد اين جنبش به دست رضاخان نابود شود.
 
، آيت‌اله هاشمي رفسنجاني در ديدار دبيركل و اعضاي شركت كننده در گردهمايي سراسري دو روزه حزب كارگزاران سازندگي با اشاره به تجربه تاسيس حزب جمهوري اسلامي در بحبوحه انقلاب و تشكيل جمهوري اسلامي تاكيد كرد: خانه‌نشين كردن نيروهاي باتجربه از اشتباهات بزرگ است و مردم اگر مي‌خواهند در سرنوشت كشور موثر باشند، بدون تحزب و كار تشكيلاتي اين امير ميسر نيست.
 
رييس مجلس خبرگان رهبري تعدد و تكثر احزاب در كشور را نشانه علاقه‌مندي مردم و نخبگان به كار حزبي خواند و تصريح كرد: نداشتن مركزيت توسط احزاب بزرگ باعث تفرق نيروها در احزاب گوناگون شده و مي‌طلبد كه فعالين حزبي براي وحدت و ائتلاف اين احزاب راه‌حلي پيدا كنند.
 
رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام تاكيد كرد: در مقابل فعالان حزبي و مشوقان احزاب، افراد گروه‌هاي هستند كه احزاب و كار تشكيلاتي را نمي‌پسندند، همانگونه كه در حزب جمهوري اسلامي وجود داشتند، اما اين امر نبايد باعث دلسردي و نااميدي فعالان احزاب شود.
 
وي بخشي از ضعف فعاليت احزاب را در خود احزاب و برداشت فعالان حزبي دانست و گفت: احزاب كشور بايد فعالان و كادرهاي حرفه‌اي داشته باشند كه تا حد ممكن بتوانند فقط براي حزب كار كنند، برنامه بدهند و كادرسازي كنند.
 
او با اشاره به اوضاع حساس و خطير داخلي و بين‌المللي كشور، وظيفه و مسئوليت‌پذيري احزاب را دوچندان دانست و گفت: با شرايط موجود اداره كشور در شرايط كنوني مشكل‌تر شده است و قطعا دولت آينده كار مشكلي را پيش رو خواهد داشت.
 
در ابتداي اين ديدار، كرباسچي - دبيركل حزب كارگزاران سازندگي - گزارشي از برنامه‌ها و اهداف گردهمايي سراسري دو روزه اعضاي حزب كارگزاران سازندگي ارائه كرد
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما