شعار مجاهدت و مراقبت سرلوحه كارهاي مجموعه استانداري بوده است

من خدمت به مردم استان اردبيل را با هيچ چيز معامله نمي‌كنم و كوشيدم در اين مدت 36 ماه با كنار زدن تمام مشكلات و اختلافات درون خانواده مديريت استان، آرامشي را به استان ببخشم و اعلام مي‌كنم از رفتن به وزرات كشور از ته دل راضي و خشنود نيستم. علي نيكزاد با بيان اينكه در ماه‌هاي اخير فشارهاي مختلفي مبني بر پذيرش پست‌هاي مختلف در وزارتخانه‌ها به وي شده است اظهار داشت: با تمام فشارهايي كه ...
پنجشنبه، 14 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
شعار مجاهدت و مراقبت سرلوحه كارهاي مجموعه استانداري بوده است
 
 استاندار اردبيل گفت: در پايان مسئوليت خود در استان اردبيل از مردم اين استان به خاطر تمام كارهاي كرده و نكرده خود عذر و حلاليت مي‌خواهم.    
 
علي نيكزاد شب گذشته در آيين توديع خود در شوراي اداري اردبيل افزود: در مدت سه سال و يك ماه مسئوليت خود كوشيدم تا هم سو با سياست دولت نهم كه شعار اصلي آن مهرورزي، عدالت محوري و خدمت بي‌منت بوده است به رشد و تعالي كشور و استانم كمك كنم و هدفي جز كارآمد نشان دادن نظام اسلامي نداشتم.
وي با بيان اينكه شعار مجاهدت و مراقبت سرلوحه كارهاي مجموعه استانداري بوده است اظهار داشت: در نهايت صبر و سخت كوششي سعي كرديم خدمت ماندگاري را در استان انجام دهيم و از اين بابت شرمنده محبت‌هاي مردم هستيم.
وي با بيان اينكه در دوران مسئوليتم با كمترين تعلق خاطر، تعصب‌هاي بي‌جا كوشيديم تا مسئوليت‌ها را به بهترين شكل انحام دهيم اظهار داشت: امروز دولت احمدي نژاد با اقتدار كامل كارها را به پيش مي‌برد و زانوي استكبار را به زمين زده است.
نيكزاد با پوزش و عذر خواهي از خانواده مديران اجرايي در تحمل سختي‌ها و مرارت‌هاي سفرهاي شهرستاني و جلسات متعدد گفت: من خدمت به مردم استان اردبيل را با هيچ چيز معامله نمي‌كنم و كوشيدم در اين مدت 36 ماه با كنار زدن تمام مشكلات و اختلافات درون خانواده مديريت استان، آرامشي را به استان ببخشم و اعلام مي‌كنم از رفتن به وزرات كشور از ته دل راضي و خشنود نيستم.
علي نيكزاد با بيان اينكه در ماه‌هاي اخير فشارهاي مختلفي مبني بر پذيرش پست‌هاي مختلف در وزارتخانه‌ها به وي شده است اظهار داشت: با تمام فشارهايي كه دوستان ما وارد مي‌كردند، اما سرسختانه از پذيرش تمام مسئوليت‌ها در سطح كشور خودداري كرديم، اما در نهايت با دستور رئيس جمهور و پي‌گيري مكرر وزير كشور مجبور به قبول مسئوليت معاونت عمراني در وزارت كشور شدم‌.
نيكزاد در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه در مديريت اصل برعمق خدمت است نه طول مدت اظهار داشت: مديران اجرايي بايد در خدمت صادقانه خود مردم را به عنوان گرانبهاترين گوهر نظام اسلامي احترام و تكريم كنند و اجازه ندهد ولي نعمتان اين انقلاب مورد بي‌مهري و غفلت قرار گيرند.
وي با تقدير و تشكر از تمام مسئولان اجرايي‌، نظامي و انتظامي، ائمه جمعه و جماعات، اهالي رسانه و خبر براي استاندار آينده آرزوي توفيق كرد و از مردم استان خواست كه نوكر خود را كه شبانه روز كوشيد تا خدمتي صادق و شايسته انجام دهد حلال كنند‌.
وي در پايان سخنان نيز با بيان اين مطلب كه از اول مسئوليت خود در استان با هيچ مدير و معاونان خود اختلاف نظر و كدورتي نداشته است گفت: در تمام عزل و نصب‌ها كوشيدم تا بدون توجه به پسوندها و پيشوندها تنها رضايت خداوند را در نظر بگيريم و در طول مسئوليت خود با نگاه عادلانه به شمال و جنوب استان تلاش كرديم تا از بروز تفرقه و اختلاف جلوگيري كنيم.
در اين مراسم فيروز احمدي معاون سياسي و امنيتي استاندار از طرف معاونين استانداري، شروين اسبقيان مدير كل تربيت بدني استان به نمايندگي از مديران كل استان، موسي علي‌نژاد فرماندار نمين به نمايندگي از فرمانداران، جواد زنجاني رئيس شوراي شهر اردبيل به نمايندگي از اعضاي شوراي اسلامي استان و مهدي ستوده مدير كل تبليغات اسلامي به نمايندگي از روحانيون استان در سخناني با اشاره به زحمات و تلاش‌هاي بي‌شائبه علي نيكزاد استاندار اردبيل در طول 36 ماه خدمت صادقانه در استان از وي تقدير و تشكر كردند.
اين مسئولان در سخنان خود با اشاره به ديد همه جانبه استاندار اردبيل در توسعه و رونق استان، عملكرد عمراني علي نيكزاد را نشاندهنده توانمندي او برشمردند و به خصوصيات بارز او در اجراي پروژه‌هاي بزرگ نظير نيروگاه اردبيل، تكميل سالن‌هاي ورزشي، توسعه راه‌هاي مواصلاتي استان، توجه به خانواده‌هاي نيازمند و بي‌سرپرست، ملاقات هفتگي با مردم، سفرهاي پرثمر شهرستاني، پي‌گيري مصوبات سفر، تكميل پروژه‌هاي نيمه تمام، توجه به رفاه عمومي، توسعه شبكه‌هاي آب شرب و پاياب سدها، رفع محروميت از مناطق روستايي و بسياري از كارهاي ماندگار ديگر اشاره كردند.
با توديع علي نيكزاد استاندار سابق اردبيل قرار است ظرف چند روز آينده استاندار جديد اين استان از سوي وزير كشور معرفي شود.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.