رايس :‌حامل پيام مقامات هندي براي پاکستان نيستم

رايس يک روز پس از سفر دريادار مايک مولن رئيس ستاد مشترک ارتش امريکا به اسلام اباد وارد پاکستان شده است . به گزارش خبرگزاري فرانسه وزير خارجه امريکا در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره نتايج مذاکرات مولن گفت در واقع فکر مي کنم مولن پايبندي دولت پاکستان را بدست اورده است . رايس پس از ورود به پاکستان در راولپندي با ژنرال اشفق کياني فرمانده ارتش پاکستان ديدار کرد . وي همچنين قرار است با يوسف رضا گيلاني نخست وزير و اصف زرداري رئيس جمهور پاکستان گفتگو کند . ..
پنجشنبه، 14 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رايس :‌حامل پيام مقامات هندي براي پاکستان نيستم

کندوليزا رايس وزير امور خارجه امريکا که وارد پاکستان شده است اعلام کرد براي مذاکره در خصوص واکنش اسلام اباد به حوادث بمبئي وارد اين کشور شده و حامل هيچ پيامي از سوي مقامات هندي نيست .
هواپيماي حامل کندوليزا رايس صبح امروز در يک پايگاه نظامي در پاکستان به زمين نشست . وي در مصاحبه با خبرنگاراني که وي را در سفر به اسلام اباد همراهي مي کردند اعلام کرد من قصد دارم درباره پاسخ مقامات پاکستاني به اتهامات هند مبني بر ورود عوامل حملات بمبئي از پاکستان با مقامات اسلام اباد وارد مذاکره شوم و
هيچ پيامي از مقامات هندي با خود ندارم .
رايس يک روز پس از سفر دريادار مايک مولن رئيس ستاد مشترک ارتش امريکا به اسلام اباد وارد پاکستان شده
است .
به گزارش خبرگزاري فرانسه وزير خارجه امريکا در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره نتايج مذاکرات مولن گفت
در واقع فکر مي کنم مولن پايبندي دولت پاکستان را بدست اورده است .
رايس پس از ورود به پاکستان در راولپندي با ژنرال اشفق کياني فرمانده ارتش پاکستان ديدار کرد . وي همچنين قرار است با يوسف رضا گيلاني نخست وزير و اصف زرداري رئيس جمهور پاکستان گفتگو کند .
پراناب موخرجي وزير خارجه هند در ديدار با رايس در دهلي نو گفته بود هند همه گزينه ها را در برخورد با پاکستان در واکنش به حملات تروريستي بمبئي در دست بررسي خواهد داشت . 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.