افتتاح سامانه ارتباط مردم و دولت باحضور رئیس جمهور

باحضور رئیس جمهور، بهره برداری از مرحله نخست سـامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت در استانداری آذربایجان شرقی آغاز شد.
پنجشنبه، 14 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
افتتاح سامانه ارتباط مردم و دولت باحضور رئیس جمهور
باحضور رئیس جمهور، بهره برداری از مرحله نخست سـامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت در استانداری آذربایجان شرقی آغاز شد. 
با راه اندازی این سامانه مردم می توانند با شماره تلفن 111 پیشنهادها ،شکایات ،درخواست ها و نظرات خود را به طورمستقیم با مقامات دولتی مطرح کنند.
 این سامانه یکی ازمراکز زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری است که به بررسی وپیگیری شکایات مردمی از دستگاههای اجرایی می پردازد و در استانها زیرنظر دفتر ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات مردمی استانداری فعالیت می کند .
 سامانه ارتباط مردم بـا دولت بـا هـدف ارتفاء پاسخگویی دستگاههای اجرایی به مردم توسعه و بهبود استاندارد های عرضه خدمات ، ایجاد تعامل آسان بین مردم و دولت ، سرعت بخشیدن به انتقال مشکلات و نظرات مردم به مراجع مربوط ، پـاسخگویی سریع و رسیدگی موثر به تقاضای مردم و افزایش نظارت مردم بر نحوه عرضه خدمات دولتی راه اندازی شد .
 رئیس جمهور هنگام آغاز بهره برداری این سامانه با یکی ازشهروندان آذربایجان شرقی ازطریق این سامانه گفتگو کرد و پس از شنیدن مشکل نامبرده ، دستور پیگیری آنرا صادر کرد .
 احمدی نژاد در سخنان کوتاهی گفت : ارتباط مردم با دولت و مسئولان برخاسته از یک اصل مهم اعتقادی است.
 رئیس جمهور گفت: از نگاه ما اداره کشور به دست مردم است وحاکمان اصلی مردم هستند که باید در امور کشور دخالت و بر آن نظارت کنند.
 احمدی نـژاد افزود : بخشی از مسائلی که مردم مطرح می کنند شخصی، محلی، منطقه ای امـا بخش مهمتر آن پیگیری مسائل کشور و آرمانهای انقلاب است.
 رئیس جمهورگفت: ارتباطات می تواند هم مسئولان را در اداره امور کشور یـاری دهد و هم مردم بر مسائل کشور اشراف داشته باشند که این امر در نهایت به اصلاح امور و سرعت بخشیدن کیفی کردن کارها می شود.
احمدی نژاد با بیان اینکه راه اندازی این سامانه به مردم فرصت نظارت و انتقال اطلاعات به مسئولان را ایجاد می کند توصیه کرد این سامانه بـاید بـا ظرفیتی در مقیاس تمام ملت ایران طراحی شود .
 رئیس جمهور اظهارامیدواری کرد راه اندازی این سامانه منشاً خیر وبرکت برای مردم وکمک به مسئولان برای برداشتن موانع و سرعت بخشیدن به روند اجرای امور باشد.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.