چلسی يک مهاجم می خواهد

لوييز فيليپه اسکولاري سرمربي تيم فوتبال چلسي نوميدانه مي کوشد مسئولان مالي اين باشگاه را متقاعد سازد تا از فرصت نقل و انتقال بازيکن در ماه ژانويه براي به خدمت گرفتن يک مهاجم استفاده کنند.
شنبه، 16 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
  چلسی يک مهاجم می خواهد
لوييز فيليپه اسکولاري  سرمربي تيم فوتبال چلسي نوميدانه مي کوشد مسئولان مالي اين باشگاه را متقاعد سازد تا از فرصت نقل و انتقال بازيکن در ماه ژانويه براي به خدمت گرفتن يک مهاجم استفاده کنند.   
 به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن ، اسکولاري معتقد است که تيمش به دليل مواجه شدن با مصدوميت بسياري از بازيکنانش در نيم فصل اول حداقل به يک مهاجم سطح بالا يا بيشتر براي رقابت در سه جام نياز دارد .
چلسي به رغم از دست دادن " ديديه دروگبا"، " جو کول " ، " ميشل اسين " و " ريکاردو کارواليو " براي يک مدت طولاني ، آخر هفته گذشته با يک امتياز کمتر از ليورپول در مکان دوم ليگ برتر قرار گرفت و در صورت پيروزي در ديدار سه شنبه شب در برابر کلوژ مي تواند يکي از تيمهاي صعود کننده به مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا باشد .
اسکولاري خوب مي داند که موفقيت در هردو جام و همچنين جام حذفي انگليس در صورتي که رومن آبراموويچ سرکيسه را براي تامين مالي شل کند ، بسيار آسانتر خواهد بود .
پيتر کنيون مدير اجرايي چلسي چندين بار در اين فصل تصريح کرده است که به دليل بحران مالي جهان که حتي بر ميلياردي چون آبراموويچ نيز تاثير کرده است ، صرف هزينه در ماه ژانويه چندان امکان پذير نخواهد بود .
ولي اسکولاري که روبينيو را به دليل خودداري چلسي از ورود به جنگ تقاضا براي به خدمت گرفتن اين مهاجم برزيلي از دست داده و وي به منچستر سيتي رفته است ، اکنون از کنيون و آبراموويچ مي خواهد در سال جديد حداقل براي يک بازيکن هزينه کنند.
وي گفت :" من به يک بازيکن مهاجم نياز دارم . براي بازي در مقابل آرسنال من ( فرانکو ) دي سانتو و ( ديديه ) دروگبا را از دست دادم . در بازي با بولتون تنها ( نيکلا) آنلکا را در اختيار داشتيم . اگر يک بازيکن بيشتر داشتم ار حق انتخاب براي تغيير بازيکن برخوردار بودم ."
هدف اوليه اسکولاري ممکن است " واگنر لاو " مهاجم زسکا مسکو باشد چرا که اين سرمربي برزيلي پيشتر خود را يکي از ستايش کنندگان اين بازيکن هموطن خود خوانده بود .
وي گفت :" واگنر لاو يک بازيکن بسيار خوب است . موقعي که من در برزيل بودم وي در پالميراس بازي مي کرد . اکنون وي در روسيه است ولي من در مورد اولويت اول ، دوم و سوم بودن بازيکنان زياد فکر نمي کنم . من ليستي از برخي از بازيکنان در اختيار دارم و اگر اوضاع عادي باشد سعي مي کنم در مورد يک بازيکن ديگر فکر کنم ."
اسکولاري از مصدوميت تعداد زيادي از بازيکنانش از زمان ورود خود به باشگاه در ماه ژوئيه حيرت کرده و مي کوشد راه حلي براي رفع مشکل پيدا کند.
وي گفت : وقتي وارد باشگاه شدم فکر نمي کردم به بازيکنان ديگري غير از کساني که در باشگاه بودند نياز داشته باشم چرا که تصور نمي کردم هرهفته با مصدوميت بازيکنان روبرو شويم .


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.