جشنواره ویژه دانشگاهیان در سه محور امام علی (ع)، عید غدیرخم و عید سعید قربان

جشنواره از ساعت 8:30 روز پنجشنبه و با حضور بهمنی، کاکایی، سهیل محمودی، سعید بیابانکی، شهرام شکیبا و حمیدرضا شکارسری آغاز می‌شود و تا 16:30 همان روز ادامه خواهد داشت. وی گفت: این جشنواره ویژه دانشگاهیان (دانشجویان و اساتید دانشگاه) بوده و در سه محور امام علی (ع)، عید غدیرخم و عید سعید قربان برگزار می‌شود...
شنبه، 16 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
جشنواره ویژه دانشگاهیان  در سه محور امام علی (ع)، عید غدیرخم و عید سعید قربان

سه دفتر شعر برگزیده و 15 اثر شایسته تقدیر جشنواره سراسری شعر الغدیر مشخص شدند.
حجت الاسلام سیدمحمد موسوی دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر الغدیر گفت: حدود 168 اثر به دبیرخانه جایزه ارسال و توسط هیئت داوران متشکل از عبدالجبار کاکایی، محمدعلی بهمنی و سعید بیابانکی داوری شد.
 
رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر افزود: در پایان داوریها هم سه اثر برگزیده مشخص شدند که در روز برگزاری جشنواره معرفی می‌شوند. علاوه بر این 15 شاعر رتبه تقدیری آورده‌اند که از آنها هم تقدیر می‌شود.
 
موسوی اضافه کرد: جشنواره از ساعت 8:30 روز پنجشنبه و با حضور بهمنی، کاکایی، سهیل محمودی، سعید بیابانکی، شهرام شکیبا و حمیدرضا شکارسری آغاز می‌شود و تا 16:30 همان روز ادامه خواهد داشت.
  
وی گفت: این جشنواره ویژه دانشگاهیان (دانشجویان و اساتید دانشگاه) بوده و در سه محور امام علی (ع)، عید غدیرخم و عید سعید قربان برگزار می‌شود.
 
دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر الغدیر همچنین از برگزاری میزگردی با حضور شاعرانی مانند سهیل محمود و محمدعلی بهمنی درباره موضوع "غدیر خم و امام علی (ع) در ادبیات فارسی" خبر داد.
 
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.