برنامه های بنیاد بین المللی غدیر برای هفته ولایت

این فراکسیون تلاش می کند در تدوین سیاستهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مجلس از مرام و کلام امام علی (‌ع) ‌و عهدنامه مالک اشتر بهره گیرد .ملک محمدی با اشاره به افتتاح موزه غدیر در دهه فجر افزود: این موزه که شامل همه کارهای هنری، قلمی و تجسمی در باره غدیر است در بخشی از موزه امام علی (ع) ایجاد می شود...
يکشنبه، 17 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
برنامه های بنیاد بین المللی غدیر برای هفته ولایت
 
 آسمان 300 شهر ایران اسلامی همزمان با شب عید سعید غدیر نور افشانی می شود.
 
مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر در نشست خبری با خبرنگاران افزود: همزمان با هفته ولایت و گرامیداشت عید سعید غدیر با همکاری شهرداری تهران مراسم نورافشانی در 22 مــیدان اصلی پایتخت، برج میلاد و ارتفاعات شمیران برگزار مـی شود .
 
حسن ملک محمدی با اشاره به نواخته شدن زنگ غدیر در مدارس کشور گفت: برپایی مسابقات مقاله نویسی، روزنامه نگاری و حفظ خطبه غدیر از دیگر ویژه برنامه های عید سعید غدیر در مدارس کشور است.
 
وی افزود: همچنین به مناسبت هفته ولایت 110جشنواره و همایش در داخل کشور و 110 کنگره در خارج از کشور برگزار می شود.
 
مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر با اشاره به برپایی کنگره بین المللی شمیم ولایت و امام علی (ع) گفت: این کنگره 25 آذر در قائم شهر با حضور اندیشمندانی از10 کشور برپا می شود.
 
ملک محمدی همچنین برگزاری جشن ولایت در130 نمایندگی خارج از کشور، انتخاب سفیران غدیر در مجامع بین المللی ورزشی، راهپیمایی بزرگ غدیر و برپایی جشن های ولایت در 37 هزار پایگاه بسیج را از دیگر برنامه های بنیاد بین المللی غدیر به مناسبت عید سعید غدیر بیان کرد .
 
وی در ادامه درخصوص تشکیل فراکسیون غدیر در مجلس افزود: این فراکسیون با حضور 208 نماینده به ریاست حجت الاسلام ابوترابی تشکیل شده است.
 
مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر گفت: این فراکسیون تلاش می کند در تدوین سیاستهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مجلس از مرام و کلام امام علی (‌ع) ‌و عهدنامه مالک اشتر بهره گیرد .
 
ملک محمدی با اشاره به افتتاح موزه غدیر در دهه فجر افزود: این موزه که شامل همه کارهای هنری، قلمی و تجسمی در باره غدیر است در بخشی از موزه امام علی (ع) ایجاد می شود.
 
وی همچنین تهیه فیلم نامه غدیر را از دیگر برنامه های بنیاد بین المللی غدیر برای هفته ولایت دانست و گفت: متن این فیلمنامه با بهره گیری از اندیشمندان حوزه علمیه قم و مرحوم دشتی مترجم نهج البلاغه نوشته و برای تولید به صدا و سیما ارسال شده است.
 
مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر با اشاره به تشکیل مرکز اسناد غدیر افزود: برای این مرکز که قرار است در تهران برای پژوهشگران تاسیس شود، همه اسناد مربوط به واقعه غدیر جمع آوری خواهد شد


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما