قرآن عامل سعادت انسانها

اين مهم با مسئولان ارشد استان قم نيز در ميان گذاشته شده است و اميدواريم در آينده‌اي نزديك احداث اين محل آغاز شود. شايان ذكر است سي و يكمين دوره مسابقات استاني قرآن كريم اداره كل اوقاف و امور خيريه استان قم با شركت 500 نفر در دو گروه سني نوجوانان و بزرگسالان در رشته‌هاي حفظ 10، 20 و كل قرآن كريم، قرائت، ترتيل و مفاهيم برگزار شد. ..
يکشنبه، 17 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
قرآن عامل سعادت انسانها

 مدير كل اوقاف و امور خيريه استان قم گفت: با عمل به دستورات قرآن بسياري از مشكلات كنوني كشور حل خواهد شد.    
 به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ،
حجت‌الاسلام غلامرضا ناظمي شنبه شب در مراسم اختتاميه سي و يكمين دوره مسابقات استاني قرآن كريم اداره كل اوقاف و امور خيريه كه در مرقد امامزاده علي‌ابن‌بابويه برگزار شد در سخناني هدف از برگزاري اين مسابقات را شناسايي نخبگان قرآني و پرورش استعداد‌هاي آنان عنوان كرد.
وي گفت: بايد با برگزاري محافل قرآني توجه هرچه بيشتر جامعه نسبت به بهره‌گيري از آموزه‌هاي قرآن را جلب كنيم.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان قم گفت: اگر فرهنگ قرآن در جامعه ترويج شود و به دستورات اين كتاب آسماني جامه عمل پوشانده شود، آن وقت شاهد خواهيم بود كه بسياري از مشكلات كشور حل خواهد شد.
وي در ادامه تاكيد كرد: بايد در كنار قرائت قرآن درك معاني و مفاهيم آن نيز مورد توجه قرار گيرد و از معاني قرآن بهره‌برداري بيشتري شود.
ناظمي با اشاره به اينكه برگزاري محافل قرآني نيازمند محلي ثابت و مشخص است، گفت: با توجه به فعاليت‌هاي وسيع و گسترده در استان قم در عرصه قرآن، احداث يك فضاي مناسب براي برپايي محافل قرآني در اين استان ضروري است.
وي گفت: اين مهم با مسئولان ارشد استان قم نيز در ميان گذاشته شده است و اميدواريم در آينده‌اي نزديك احداث اين محل آغاز شود.
شايان ذكر است سي و يكمين دوره مسابقات استاني قرآن كريم اداره كل اوقاف و امور خيريه استان قم با شركت 500 نفر در دو گروه سني نوجوانان و بزرگسالان در رشته‌هاي حفظ 10، 20 و كل قرآن كريم، قرائت، ترتيل و مفاهيم برگزار شد.
در اين مسابقات در رشته حفظ 10 جز برادران بزرگسال محمد ژرفي يگانه و محمد رضا ابراهيمي فرد، در رشته حفظ 20 جزء برادران بزرگسال حسن عليرضالو و حسين معتمدي و در رشته حفظ كل قرآن كريم برادران بزرگسال محمد حسين سليماني‌پور و مهدي معتمدي اول و دوم شدند.
همچنين در رشته حفظ 20 جز برادران نوجوان احمد ژرفي يگانه و محمد صفا خلج و در حفظ كل سيد محمد حسين حسيني و محمد صادق سليماني به مقام‌هاي برتر دست يافتند.
در رشته حفظ 10 جزء خواهران بزرگسال فاطمه قرائي و سيده فاطمه لاجوردي، در حفظ 20 جز نفيسه افصحي و طاهره نايبي و در حفظ كل نيز سميه كدخدايي و فاطمه حسيني فر رتبه اول تا دوم را كسب كردند
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما