تظاهرات میلیونی طرفداران خاتمی !!

تجمع کنندگان اصلي که تعدادشان بيش از هزار نفر بود، به آرامي از کنار اين جمعيت اندک گذشتند و ديگر دانشجويان نيز فقط آنان را نظاره مي کردند. گروهي از دانشجويان نيز با تلفن هاي همراه خود و گروهي از عکاسان و تصويربردان نيز با دوربين هاي خود از اين صحنه فيلم و عکس تهيه مي کردند. ...
يکشنبه، 17 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
  تظاهرات میلیونی طرفداران خاتمی !!
در حالي که جمع کثيري از دانشجويان دانشگاه تهران به دعوت بسيج اين دانشگاه در تجمع بزرگ روز دانشجو شرکت کرده اند، گروه قليلي از دانشجويان با تجمع در محوطه دانشکده فني به سر دادن شعارهايي در حمايت از خاتمي پرداختند.   
 
، تجمع کنندگان که شمار آنان به حدود 40 نفر مي رسيد، عکس هايي از سيد محمد خاتمي را در دست داشتند و شعار مي دادند: خاتمي خاتمي حمايتت مي کنيم .
"آزادي انديشه بي خاتمي نمي شه " و " دانشجو دانشجو حمايت حمايت " از ديگر شعارهاي اين گروه از تجمع کنندگان بود. 
تجمع کنندگان اصلي که تعدادشان بيش از هزار نفر بود، به آرامي از کنار اين جمعيت اندک گذشتند و ديگر دانشجويان نيز فقط آنان را نظاره مي کردند.
گروهي از دانشجويان نيز با تلفن هاي همراه خود و گروهي از عکاسان و تصويربردان نيز با دوربين هاي خود از اين صحنه فيلم و عکس تهيه مي کردند.
جمعيت اندک ياد شده در حالي که شعار " يار دبستاني من " را مي خواند و پاي بر زمين مي کوبيد ، متفرق شد.
بنابر اين گزارش پيش از اين تجمع و پس از مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده فني دانشگاه تهران ، پوسترهاي تبليغاتي از سيد محمد خاتمي بين دانشجويان توزيع شد.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما