قربانیهای مسلمانان برای عیدقربان میان مسلمانان نیازمند دنیا توزیع می‌شوند

درحالی که بحران اقتصاد جهانی میلیونها نفر از مردم را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده، یک سازمان اسلامی خیریه در فرانسه ستادی به راه انداخته تا مسلمانان را ترغیب کند گوشت قربانی خود را در روز عید قربان میان مردم فقیر سراسر دنیا توزیع کنند.
يکشنبه، 17 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
قربانیهای مسلمانان برای عیدقربان میان مسلمانان نیازمند دنیا توزیع می‌شوند
درحالی که بحران اقتصاد جهانی میلیونها نفر از مردم را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده، یک سازمان اسلامی خیریه در فرانسه ستادی به راه انداخته تا مسلمانان را ترغیب کند گوشت قربانی خود را در روز عید قربان میان مردم فقیر سراسر دنیا توزیع کنند.  کمال الزین مدیر اجرایی سازمان خیریه دستهای مسلمان گفت: ما می‌خواهیم لبخند را به چهره فقیران و نیازمندان هدیه بدهیم.
 این سازمان خیریه آگهی‌هایی توزیع کرده و از مسلمانان فرانسه خواسته پول یا گوشت قربانی خود را برای مردم فقیر 50 کشور اسلامی اهدا کنند.
 این سازمان خیریه اسلامی ماه رمضان گذشته ستادی را برای غذا رساندن به هزاران نفر از مردم فقیر و ایتام فرانسه تشکیل داد.
 الزین گفت: این ستاد جدید بخش دوم ستاد ماه رمضان ما برای غذارساندن به مردم فقیر و نیازمد سراسر دنیا است.
 این سازمان در سال 1993 در بحرین تأسیس شد و اکنون به عنوان یک سازمان غیر دولتی بین المللی با هدف کمک به مردمی فعالیت می‌کند که از تبعات فقر، حوادث طبیعی و جنگ در سراسر دنیا رنج می‌برند.
 سازمان دستهای مسلمان دارای 40 دفتر در کشورهای مختلف سراسر جهان است و با سازمانهای امدادی چون برنامه غذایی سازمان ملل و صندوق کودکان سازمان ملل همکاری می‌کند.
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.