آزادی بیان در دولت نهم افزایش یافته است

محمدنبی حبیبی طی سخنانی در کانون اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان رضوی اظهار کرد: رییس‌جمهور شدن یک اصلاح‌طلب خط قرمز اصولگرایان است.
يکشنبه، 17 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
آزادی بیان در دولت نهم افزایش یافته است
محمدنبی حبیبی طی سخنانی در کانون اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان رضوی اظهار کرد: رییس‌جمهور شدن یک اصلاح‌طلب خط قرمز اصولگرایان است.
تجمع اعتراض‌آمیز طلاب در مقابل سفارت عربستان
با استمرار سکوت حکام عرب در قبال مظلومیت مردم فلسطین و حوادث اخیر غزه، تجمع اعتراض‌آمیز طلاب حوزه علمیه قم و دانشجویان دانشگاه‌های تهران امروز ساعت 13 عصر در مقابل سفارت عربستان برگزار می‌شود. در این تجمع طلاب به همراه دانشجویان فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا سرخواهند داد.
رئیس جمهور شدن یک اصلاح طلب خط قرمز اصولگرایان است
محمدنبی حبیبی طی سخنانی در کانون اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان رضوی اظهار کرد: رییس‌جمهور شدن یک اصلاح‌طلب خط قرمز اصولگرایان است. وی تاکید کرد: رقابت جدی و واقعی در انتخابات ریاست جمهوری آینده میان سلیقه‌های مختلف اصولگرایان نیست، بلکه میان اصلاح طلبان و اصولگرایان است.
فریاد مرگ براسرائیل  در صحن علنی مجلس
نمایندگان مجلس صبح امروز هنگام سخنان ضد صهیونیستی ، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی این رژیم غاصب اعلام کردند و فریاد "مرگ بر اسرئیل" سر دادند .
خاتمی رای نمی آورد
مهر: اسدالله بادامچیان قائم مقام دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه مردم به واسطه اینکه بسیاری از شعارهای دولت اصلاحات عملی نشده است به خاتمی رای نمی دهند اظهار گفت: "اگر خاتمی در انتخابات دهم ریاست جمهوری مقابل احمدی نژاد باشد بعید است رای بیاورد."
مطهری: آزادی بیان در دولت نهم افزایش یافته است
ایرنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آزادی بیان در دولت نهم بسیار افزایش یافته است، گفت: "اکنون همه شاهدیم که اکثر روزنامه‌ها مخالف دولت بوده و به آن حمله می‌کنند."
پورمحمدی: سخنگویی الهام شغل محسوب نمی شود
پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کشور در خصوص سخنگویی الهام گفت :"به ایشان گفته اند، شما سخنگویی دولت را نیز بر عهده بگیرید. این مسئولیت مانند این است که من در وزارت کشور، هم وزیر بودم و هم رییس شورای امنیت و رییس شورای اجتماعی کشور که هیچ منعی نداشت ."
اوباما از ایمان ایرانیان خبر ندارد
قربانعلی دری نجف آبادی دادستان کل کشور در یادواره سرداران استان ایلام  گفت: "باراک اوباما رییس جمهوری جدید آمریکا همچون دیگر سران آمریکا از ایمان، عشق و فداکاری ایرانیان خبر ندارد". وی ادامه داد: استکبار جهانی هر روز مشغول توطئه علیه ایران است اما نمی‌داند که در روز میدان و عرصه نبرد، هر یک از جوانان و فرزندان امام خمینی (ره) به مانند یک لشکر در مقابلش خواهد ایستاد.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.