تا دلتان بخواهد دانشگاه آزاد ظرفيت خالي دارد

حال حاضر در دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي بيش از 50 هزار ظرفيت خالي و در دانشگاه آزاد تا دلتان بخواهد ظرفيت خالي داريم.محمدمهدي زاهدي با تأكيد بر اين‌كه در حال حاضر در دانشگاه‌هاي كشور به قدري ظرفيت ايجاد شده است كه براي اين ظرفيت‌ها داوطلب نداريم، افزود: در حال حاضر دانشگاه‌ها بايد به دنبال كيفي‌سازي باشند....
دوشنبه، 18 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تا دلتان بخواهد دانشگاه آزاد ظرفيت خالي دارد

وزير علوم با بيان اين‌كه در حال حاضر در دانشگاه پيام نور بيش از 100 هزار ظرفيت خالي وجود دارد، گفت: در حال حاضر در دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي بيش از 50 هزار ظرفيت خالي و در دانشگاه آزاد تا دلتان بخواهد ظرفيت خالي داريم. 

محمدمهدي زاهدي با تأكيد بر اين‌كه در حال حاضر در دانشگاه‌هاي كشور به قدري ظرفيت ايجاد شده است كه براي اين ظرفيت‌ها داوطلب نداريم، افزود: در حال حاضر دانشگاه‌ها بايد به دنبال كيفي‌سازي باشند.
 
وي با اشاره به افزايش ظرفيت 10 هزار نفري دانشجو در دوره‌هاي روزانه دانشگاه‌هاي كشور در كنكور 87، گفت: در كنكور 87 حدود 6 هزار نفر كاهش ظرفيت در دوره‌هاي شبانه دانشگاه‌هاي كشور داشتيم.  

وزير علوم گفت: طبق برنامه چهارم توسعه ظرفيت حضور داوطلبان در دانشگاه‌هاي دولتي 30 درصد برنامه‌ريزي شده بود كه ما در حال حاضر با 3 ميليون و 500 هزار دانشجو تقريبا به 29 درصد اين رقم دست يافته‌‌ايم و تا سال آينده از مرز 30 درصد خواهيم گذشت.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.