ايثارگري و فداكاري پاسداران مهمترين سرمايه سپاه است

همه چيز ما دين است و آوازه امروز نظام به بركت دين و دينمداري است و بايد هر مسئولي در اين كشور معنويت را در صدر برنامه‌هاي كاري خود قرار دهد و معنويت همان عبوديت و بندگي خالصانه خداوند است. بايد همه رفتار و كردار ما در راه رضاي خدا باشد. خاتمي گفت: البته بايد مواظب عرفان و معنويت و خرافي و انحرافي باشيم كه در دام عرفان‌هاي منحرف گرفتار نشويم. ..
دوشنبه، 18 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ايثارگري و فداكاري پاسداران مهمترين سرمايه سپاه است
 آيت‌الله سيد احمد خاتمي با اشاره به اينكه سپاه فرزند انقلاب است، گفت: ايثارگري و فداكاري پاسداران مهمترين سرمايه اين فرزند انقلاب است.   
 
آيت‌الله سيد احمد خاتمي عضو مجلس خبرگان رهبري كه به مناسبت روز دانشجو و در جمع دانشجويان مجتمع دانشگاه شهيد مطهري بسيج سخن مي‌گفت، با اشاره به تقويت معنويت در سپاه اظهار داشت: معنويت يعني با خدا آشتي بودن كه هدف حكومت ديني ايجاد بستري مناسب براي پياده‌سازي دستورات ديني است.
وي افزود: همه چيز ما دين است و آوازه امروز نظام به بركت دين و دينمداري است و بايد هر مسئولي در اين كشور معنويت را در صدر برنامه‌هاي كاري خود قرار دهد و معنويت همان عبوديت و بندگي خالصانه خداوند است. بايد همه رفتار و كردار ما در راه رضاي خدا باشد.
خاتمي گفت: البته بايد مواظب عرفان و معنويت و خرافي و انحرافي باشيم كه در دام عرفان‌هاي منحرف گرفتار نشويم.
وي تفسير معنويت در دين ما را حضور در جامعه و انجام وظايف سياسي و اجتماعي دانست و گفت: انس با قرآن، دعا و نماز و خدمت به جامعه براي ارتقا سطح معنويت استان مي‌باشد.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما