احمدی نژاد باعث سربلندی مسلمانان جهان و افتخار ايران شده است

‌ امروز 12 نفر از وزراي دولت نهم و شخص احمدي‌نژاد، آيت‌الله گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري و سيدحسن نصرالله دبير كل حزب الله لبنان به غدير پيوستند و غديري شده‌اند و حتي آقاي متكي كه سفراي ايران در كشورهاي مختلف را به تهران دعوت كرده بود از من خواست تا در جمع آنها صحبت كنم و از غدير براي آنها بگويم و آنها نيز به غدير پيوستند و بايد در نماز جمعه سالي چند بار در مورد غدير صحبت شود.
شنبه، 23 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
احمدی نژاد باعث سربلندی مسلمانان جهان و افتخار ايران شده است

 آيت‌الله خزعلي گفت:‌ احمدي‌نژاد خوب كار مي‌كند و براي مسلمانان جهان باعث سربلندي شده و براي ملت ايران افتخار مي‌آفريند. بايد او را ياري كنيد. چرا او را كمك نمي‌كنيد و كارهاي خوب او را معرفي نمي‌كنيد؟
 
آيت‌الله علي خزعلي دبير كل بنياد بين‌المللي غدير به عنوان سخنران پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه امروز تهران با اشاره به فاجعه و كشتار بي‌رحمانه مردم غزه گفت:‌ امروز مردم غزه در فشار اسرائيل به سر مي‌برند و مادران و فرزندان آنها در حالي كه بيمارستان و دكتر دارند در تحريم دارو و غذا قرار دارند و حتي لوازم اوليه زندگي براي آنها فراهم نيست و امروز شاهد مردن روحيه انساني در كشورهاي عربي هستيم.
وي با بيان اينكه روساي كشورهاي عربي به خواب عميقي فرو رفته‌اند و بيدار نمي شوند، اظهار داشت: ما امروز شاهد اين هستيم كه ملت ايران براي دفاع از ملت مظلوم و ستم‌ ديده فلسطين راهپيمايي مي‌كنند و خشم و انزجار خود را از رژيم صهيونيستي جنايتكار به جهانيان نشان مي‌دهند.
دبير كل بنياد بين‌المللي غدير با اشاره به در پيش رو بودن عيد غدير گفت: اين عيد بزرگترين عيد مسلمانان است اما عيدهاي ديگر خودسازي و جامعه‌سازي است در حاليكه اين خودسازي و جامعه سازي نياز به يك رهبر دارد، رهبري كه مانند رسول خدا باشد.
‌آيت‌الله خزعلي با اشاره به تفرقه‌هاي موجود در ميان شيعه و اهل تسنن گفت: بايد توجه كنيم كه چه كساني افراد بهائي را روي كار آوردند و امروز شما مشاهده مي‌كنيد كه روساي آنها در آمريكا و كشورهاي ديگر حضور دارند و هر چه مي‌گذرد حيله‌هاي آنها براي ايجاد تفرقه در بين شيعيان و سني‌ها آشكار مي‌شود.
وي با بيان اينكه امروز دولت و مجلس ما غديري است،‌ گفت:‌ امروز 12 نفر از وزراي دولت نهم و شخص احمدي‌نژاد، آيت‌الله گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري و سيدحسن نصرالله دبير كل حزب الله لبنان به غدير پيوستند و غديري شده‌اند و حتي آقاي متكي كه سفراي ايران در كشورهاي مختلف را به تهران دعوت كرده بود از من خواست تا در جمع آنها صحبت كنم و از غدير براي آنها بگويم و آنها نيز به غدير پيوستند و بايد در نماز جمعه سالي چند بار در مورد غدير صحبت شود.
دبير كل بنياد بين‌المللي غدير خطاب به مسئولان گفت: مسئولان براي دنياي خود كار نكنند و به دنبال پست و مقام نباشند چرا كه اين مردم هزاران شهيد را در راه تحقق انقلاب هديه كرده‌اند و حضرت علي (ع) وقتي ضربه شمشير بر فرق مباركشان وارد شد، فرمودند، كه من رستگار شدم لذا نبايد مسئولان سرگرم امور ديگري غير از كار براي خداوند و خدمت به مردم باشند و شهادت را بايد افتخار خود بدانند چراكه انقلاب ما با خون شهيدان پيروز شد.
آيت‌الله خزعلي با اشاره به اينكه حضرت علي (ع) هميشه براي مردم كار مي‌كرد گفت:‌ اگر كسي امروز مثل احمدي‌نژاد خوب كار مي‌كند و براي مسلمين باعث سربلندي است و حتي وقتي به آمريكا مي‌رود ميليون‌ها نفر به سخنان او گوش مي‌كنند و براي ملت ايران افتخار مي‌آفريند بايد او را ياري كنيد چرا او را كمك نمي‌كنيد و من امروز با غصه و درد مي‌گويم كه چرا كارهاي خوب او را معرفي نمي‌كنيد؟
وي در پايان گفت: اگر مردم را كنار زديم و روي خيالات خود كار كرديم بايد بدانيم كه منحرف مي‌شويم و خدا عزت را از ما مي‌گيرد و ذلتي را بر ما مسلط مي‌كند مانند بلايي كه در زندان‌هاي ابوغريب بر سر ملت آمد.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.