توسط مستندساز آمریکایی : ما، مردم جمهوری اسلامی ایران

میشل نیکلسن با مستند «ما مردم جمهوری اسلامی ایران»، احساس نمایندگان گروه‌های مختلف مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری را به تصویر می‌کشد.
يکشنبه، 24 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
توسط مستندساز آمریکایی : ما، مردم جمهوری اسلامی ایران
میشل نیکلسن با مستند «ما مردم جمهوری اسلامی ایران»، احساس نمایندگان گروه‌های مختلف مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری را به تصویر می‌کشد.
بر اساس خبری که هالیوود ریپورتر مخابره کرده است میشل نیکلسن، مستندساز آمریکایی قصد دارد با بودجه 5/1 میلیون دلاری انتخابات ریاست جمهوری ایران را به تصویر بکشد.
خانم نیکلسن که ریاست شرکت رسانه‌ای میراژ هلدینگز مستقر در امارات متحده عربی را به عهده دارد، به تازگی اجازه ورود خود و گروه تولید آمریکایی را از دولت ایران گرفته و قرار است برای شناسایی لوکیشن‌ها و افراد مصاحبه‌شونده سال آینده میلادی وارد ایران شود.
بر پایه این گزارش، جواد شمقدری مشاور هنری رئیس جمهوری ایران و محمدرضا اسلاملو فیلمساز ایرانی به نیکلسن در تولید مستند "ما مردم جمهوری اسلامی ایران" کمک می‌کنند.
نیکلسن که در حال رایزنی با پخش‌کننده‌های آمریکایی و شرکای بین‌المللی برای همکاری در تولید این پروژه است در ارتباط با تولید این فیلم مستند گفت: بسیاری از آمریکایی‌ها نمی‌دانند در ایران علاوه بر شیعه‌ها، جوامع یهودی و مسیحی هم زندگی می‌کنند و در مجلس نماینده دارند. ما می‌خواهیم با نمایندگان گروه‌های مختلف مردم ایران گفت‌و‌گو کنیم و ببینیم احساس آنها درباره انتخابات ریاست جمهوری بهار سال آینده چیست.
میشل نیکلسن؛ مدیر تبلیغاتی الیور استون پیش از این نیز بارها درخواست  استون برای تجدید نظر و ایجاد فرصت برای ساخت فیلم مستند از دکتر احمدی‌نژاد را مطرح کرده بود که محقق نشدن این پروژه  سبب شد کارگردان صاحب‌سبک آمریکایی«هوگو چاوز» رییس‌جمهور «ونزوئلا» را موضوع مستند خود قرار دهد.
همچنین پیش از این اعلام شده بود که «پتر لوم» مستندساز چک، "نامه‌هایی به رئیس جمهوری" را با مشارکت ایران و آمریکا برای جشنواره ساندنس تولید می‌کند که موضوع آن اینگونه است: در چهار گوشه ایران روستائیان و مردم آرزوها و نگرانی‌های خود را با نوشتن نامه‌هایی به محمود احمدی‌نژاد و مرکز نامه‌های مردمی ریاست جمهوری بیان می‌کنند.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما