بازي رسانه‌اي براي به حاشيه بردن طرح تحول اقتصادي

بلافاصله تکذيبيه اين خبر از طرف وزارت امور اقتصادي و دارايي داده شد اما با اين حال بسيار متعجب شديم که بار ديگر سايت الف اين خبر کذب را درج کرده است.مديرکل روابط عمومي وزارت اقتصاد ضمن تکذيب دوباره اين خبر، گفـت: تکذيبيه اين خبر نيز براي رسانه‌ها ارسال شده است...
سه‌شنبه، 26 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بازي رسانه‌اي براي به حاشيه بردن طرح تحول اقتصادي

مديرکل روابط عمومي و مشاور وزير اقتصاد خبر منتشر شده در سايت الف مبني بر تهديد به استعفاي وزير امور اقتصاد و دارايي را تکذيب کرد.
 
"سيد حسين پيمان" در گفت‌وگو با شبکه ايران، با اشاره به درج خبر استعفاي وزير اقتصاد در سايت خبري الف، اظهار داشت: نخستبن بار اين خبر کذب براي ايجاد عمليات رواني و به حاشيه راندن طرح تحول اقتصادي، در سايت غير رسمي و مجهول الهويه‌اي منتشر شده بود که تنها يکي از روزنامه‌ها، اين خبر کذب و بدون مستند را منتشر کرد.
 
وي افزود: بلافاصله تکذيبيه اين خبر از طرف وزارت امور اقتصادي و دارايي داده شد اما با اين حال بسيار متعجب شديم که بار ديگر سايت الف اين خبر کذب را درج کرده است.
مديرکل روابط عمومي وزارت اقتصاد ضمن تکذيب دوباره اين خبر، گفـت: تکذيبيه اين خبر نيز براي رسانه‌ها ارسال شده است.
 
متن تکذيبيه وزارت اقتصاد و دارايي به شرح زير است:
 
با توجه به درج مطلبي در روز دوشنبه 25 آذرماه در سايت الف در صفحه نخست با تيتر "وزير اقتصاد تهديد به استعفا کرد" به آگاهي مي‌رساند نخستبن بار اين خبر براي ايجاد عمليات رواني و تيره کردن فضاي اقتصادي جامعه در سايت غيررسمي و مجهول‌الهويه‌اي درج شده بود که تنها يکي از روزنامه‌ها اقدام به درج اين خبر کذب و بدون مستندي کرد که به سرعت تکذيبيه آن از طرف وزارت امور اقتصادي و دارايي داده ‌شد.
 
بسيار متعجب شديم که بار ديگر سايت الف اين خبر کذب را درج کرده است لذا ضمن تکذيب اين خبر، مقتضي است دستور فرماييد اين تکذيبيه در آن سايت درج و خبر ياد شده از آن حذف شود.
 
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.