پرتاپ لنگه كفش خبرنگار عراقي اعتراض به استثمار عراق است

آمريكا دليل حضور خود را در عراق برقراري آرامش و صلح بيان كرد در حاليكه از ابتداي حضور آمريكايي‌ها تشنج و ناامني در اين كشور بيشتر از قبل مشاهده مي‌شود. سوراني تأكيد كرد: بوش در تمام فعاليت‌هاي سياسي خود در كشورها ،‌ به دنبال منافع و اهداف خصمانه خود براي تصاحب منابع سرزمين ها است و اقدام خبرنگار عراقي كارنامه سياه بوش را براي جوامع بين المللي روشن ساخت. ..
سه‌شنبه، 26 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
پرتاپ لنگه كفش خبرنگار عراقي اعتراض به استثمار عراق است
 يك خبرنگار گفت: پرتاپ لنگه كفش خبرنگار عراقي اعتراض به سكوت مجامع جهاني براي حضور آمريكا در اين كشور است.
 
بيژن سوراني  گفت: خبرنگار عراقي با توجه به شرايط پيش آمده و اينكه نتوانسته است با قلم خود اعتراض هموطنانش را از حضور آمريكايي‌ها در اين كشور بيان كند با پرتاپ لنگه كفش خود اين اعتراض را به گوش بوش و جهانيان رساند.
سوراني اظهار داشت: حركت اين خبرنگار با توجه به اينكه اين خبر بازتاب جهاني را به همراه داشت براي بوش و سياست هاي وي بسيار گران تمام شد.
اين خبرنگار افزود:‌ اقدام اين خبرنگار با توجه به اينكه خبرنگاران‌، نمايندگان سخنگو از سوي مردم هستند اين اقدام خبرنگار عراقي اعتراض تمامي عراقيان را نسبت به حضور بوش نشان داد.
وي در ادامه گفت : مردم عراق با وجود داشتن حكومت رسمي، مراجع عظام و منابع بسيار زياد به خصوص نفت،‌ هرگز نخواهند پذيرفت كشوري مثل آمريكا قيمش باشد.
وي تصريح كرد: آمريكا دليل حضور خود را در عراق برقراري آرامش و صلح بيان كرد در حاليكه از ابتداي حضور آمريكايي‌ها تشنج و ناامني در اين كشور بيشتر از قبل مشاهده مي‌شود.
سوراني تأكيد كرد: بوش در تمام فعاليت‌هاي سياسي خود در كشورها ،‌ به دنبال منافع و اهداف خصمانه خود براي تصاحب منابع سرزمين ها است و اقدام خبرنگار عراقي كارنامه سياه بوش را براي جوامع بين المللي روشن ساخت.
وي خاطرنشان كرد: بوش نه تنها در عراق بلكه در هر كشوري كه حضور داشته از سوي مردم آن كشور مورد انزجار قرار گرفته است به طوريكه برخي‌ها با پرتاپ تخم مرغ و آشغال و يكي هم مثل اين خبرنگار با پرتاپ لنگه كفش اين اعتراض را نشان داده است.
 
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.