خوزستان کانون جوشش ايمان،عشق،شجاعت،سرافرازي و کمال جويي بوده است

بدون امام هيج زيبايي و رحمتي براي انسان شناخته نمي شود. احمدي نژاد به نقش خوزستان در تاريح به ويژه در سي سال اخير اشاره کرد و گفت: اين ديار کانون جوشش ايمان،عشق،شجاعت،سرافرازي و کمال جويي بوده است. وي اظهار داشت: بالاترين و زيباترين نقش ها در طول دفاع مقدس مربوط به مردم مقاوم خوزستان بود. ..
چهارشنبه، 27 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
خوزستان کانون جوشش ايمان،عشق،شجاعت،سرافرازي و کمال جويي بوده است
 دکتر محمود احمدي نژاد صبح چهارشنبه در آغاز نشست استاني هيات دولت در خوزستان، گفت: حضور گسترده مردم پيام روشن براي همه جهانيان داشت که مردم خوزستان با حضور خود در صحنه ها به نمايندگي از ملت ايران نشان دهند تا نجات همه بشريت از ظلم شياطين به حرکت نوراني خود در خط ولايت و امامت ادامه خواهند داد.
رييس جمهوري با قدرداني از استقبال پرشور و حماسي مردم خوزستان از اعضاي هيات دولت گفت: حضور حماسي، ماندني، تعيين کننده و اثر گذار مردم، مسئوليت ما را در خدمت هر چه بيشتر به مردم اين استان مضاعف مي کند.
وي حضور با نشاط و مصمم اقشار مختلف مردم خوزستان در استقبال از خادمان خود را تجديد ميثاق با خط امام، انقلاب و ولايت دانست و تاکيد کرد: روز گذشته همه مردم خوزستان از جمله مردان، زنان، نوجوان و جوانان به صحنه آمده بودند تا عظمت، قدرت و اراده شان را به رخ همه بشريت و دشمنان ملت بکشانند.
وي افزود: روز گذشته شعار مي دادند تا آخر براي دفاع از عظمت کشور مي ايستند و به همين دليل نمايشي از اقتدار و اراده ملت را خلق کردند.
دکتر احمدي نژاد با تبريک عيد سعيد غديرخم اين عيد را بزرگترين عيد بشريت دانست و گفت: جشن غدير جشن همه پيامبران و ذرات عالم است.
رييس جمهوري در ادامه سخنان خود امام علي (ع) را واسطه فيض الهي و محور رحمت دانست و گفت: بدون امام هيج زيبايي و رحمتي براي انسان شناخته نمي شود.
احمدي نژاد به نقش خوزستان در تاريح به ويژه در سي سال اخير اشاره کرد و گفت: اين ديار کانون جوشش ايمان،عشق،شجاعت،سرافرازي و کمال جويي بوده است.
وي اظهار داشت: بالاترين و زيباترين نقش ها در طول دفاع مقدس مربوط به مردم مقاوم خوزستان بود.
رييس جمهوري خاطرنشان کرد: جوانان اين ديار در اوج مظلوميت از ميهن خود دفاع و در مقابل دشمنان ايستادگي کردند.
احمدي نژاد با بيان اين که مردم خوزستان با همه وجود دلبسته امام و ولايت هستند، گفت: همه ملت ايران عاشق امام و ولايت هستند اما مردم خوزستان در اين عرصه پيشتاز هستند.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.