لزوم تجدید نظر در مقام رئیس مجلس

لاریجانی با ترتیب دادن جلسه‌ای که باید آن را یک «نمایش سیاسی» دانست، مخالفان اصولگرایی، خط امام(ره) و قانون اساسی را به مجلس دعوت می‌کند. اصلاً مجلس کدام کشور 30 سالگی خود را در 28 سالگی جشن می‌گیرد؟ارگان خبری نیروهای حزب‌الله در انتها می‌نویسد: اصولگرایان مجلس مطمئن باشند تداوم رفتاری که رئیس منتخب و مذبذب آنان پیشه نموده است، اعتماد مردم به آنان را خدشه‌دار خواهد کرد؛ چرا که آنان با کسی ...
چهارشنبه، 27 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
لزوم تجدید نظر در مقام رئیس مجلس
انصار نیوز در مطلبی با عنوان تجدیدنظر در تداوم ریاست لاریجانی بر مجلس از نمایندگان اصولگرا خواسته است، همانگونه که صلاحیت علی کردان مجدداً بررسی گردید و اقدامی اصولگرایانه نامیده شد، صلاحیت لاریجانی برای ریاست مجلس نیز مجدداً بررسی گردد.
 
نویسنده این مطلب در ادامه آورده است:
 
1- مدیریت او بر مجلس به گونه‌ای بوده است که آیت‌الله جنتی در خطبه‌های نماز جمعه با بیان لزوم اولویت‌بندی دستور کار مجلس می‌گوید: شما بايد از وسواس نفساني دوري كنيد و براي قشر محروم و پابرهنه‌ها دل بسوزانيد و به دولت براي رسيدگي به آنها كمك كنيد. اولويت را به فرهنگ اسلام بدهيد؛ چرا كه فرهنگ اسلام بايد زنده بماند. بايد در كارهاي خود اولويت‌بندي كنيد و وقت خود را به مسايل كم‌ارزش صرف نكنيد.
 
2- لاریجانی خواهان بررسی نامه کنگره آمریکا برای گشودن باب مذاکره می‌شود. امری که نیازی به توضیح ندارد. برادر او هم برای توجیه این سیاست راهی دانشگاه شریف شده و به ایراد سخن می‌پردازد.
 
3- لاریجانی با ترتیب دادن جلسه‌ای که باید آن را یک «نمایش سیاسی» دانست، مخالفان اصولگرایی، خط امام(ره) و قانون اساسی را به مجلس دعوت می‌کند. اصلاً مجلس کدام کشور 30 سالگی خود را در 28 سالگی جشن می‌گیرد؟
 
ارگان خبری نیروهای حزب‌الله در انتها می‌نویسد: اصولگرایان مجلس مطمئن باشند تداوم رفتاری که رئیس منتخب و مذبذب آنان پیشه نموده است، اعتماد مردم به آنان را خدشه‌دار خواهد کرد؛ چرا که آنان با کسی عقد اخوت نبسته‌اند و قاطبه اصولگرایان مجلس نیز در برابر رفتار لاریجانی موضعی شفاف اتخاذ نکرده‌اند. لذا پیشنهاد می‌شود همانگونه که صلاحیت کردان مجددا بررسی گردید و اقدامی اصولگرایانه نامیده شد، صلاحیت آقای لاریجانی برای ریاست مجلس نیز مجددا بررسی گردد


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.