آگاهي مردم و حفظ ولايت فقيه دو شرط اساسي براي بقاي اسلام و اجراي عدالت

امروز حکومت اسلامي مردم جهان را بيدار کرده است و جنبش هاي حماس و حزب الله با تاسي از ظلم ستيزي مردم مسلمان ايران / نقشه هاي اشغالگران و کفار را نقش برآب ميکنند . رئيس قوه قضائيه هماهنگي قوه قضائيه با مجريه را بسيار ضروري دانست و با اشاره به تعامل خوب مسئولان اجرايي با مسئولان قضايي استان خراسان شمالي / ابراز اميدواري کرد استان نوپاي خراسان شمالي راه توسعه و آباداني را به سرعت طي کند ...
پنجشنبه، 28 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
آگاهي مردم و حفظ ولايت فقيه دو شرط اساسي براي بقاي اسلام و اجراي عدالت

عظمت غدير خم در اين است که به ما مي فهماند امامت تکميل دهنده دين و نبوت است و بايد ابعاد آن را بشناسيم و از آن بهره هاي فراوان ببريم .
رئيس قوه قضائيه در جمع مردم خراسان شمالي از عيد غدير خم به عنوان مهمترين اعياد اسلامي نام برد و گفت : خط امامت که همان حفظ شريعت و حفظ دين است تا آخر زمان باقيست و بايد آنرا از دست اندازي دشمنان و تحريف شبهه افکنان نجات داد .
آيت الله هاشمي شاهرودي افزود : آنچه اسلام را تا به امروز از هر گونه تحريف در امان داشته است / معصومين عليهم السلام بودند و نواب خاص و عام آنها / فقهاء و علما با رشادت و شهادت ميراث نبوي را حفظ کردند و در هر کجا که کوچکترين و کمترين فرصتي در اختيار داشتند براي اجراي احکام اسلام و پياده کردن آن وارد عمل شدند .
وي ملت ايران را تربيت شدگان مکتب اسلام و دوستدار ائمه اطهار ع دانست و افزود : تحولي که ائمه عليهم السلام به دنبال آن بودند / با برپايي اسلام ناب محمدي در ايران اسلامي ايجاد شد .
رئيس قوه قضائيه آگاهي مردم و حفظ ولايت فقيه را دو شرط اساسي براي بقاي اسلام و اجراي عدالت در نظام اسلامي برشمرد و گفت : در بعد قضايي نيز سرعت و رسيدگي به شکايات و احقاق حق / نياز به همکاري مردم و تشکيل ساختار مناسب و شفاف دستگاههاي مالي / حقوقي و اجرايي دارد تا کسي نتواند ناامني حقوقي ايجاد کند .
آيت الله شاهرودي مختومه شدن پنج ميليون پرونده قضايي پارسال در شوراهاي حل اختلاف و تشکيل ستاد حفظ حقوق بيت المال را نمادي از مشارکت نيروهاي مردمي براي حل مشکلات مردم دانست و افزود : مديران نيز با احياء تقواي مديريت اسلامي / خدمت به اسلام / امت اسلام و نظام مقدس اسلامي را بايد بسيار ارزشمند بدانند و تحت تاثير اشرافي گري / رشوه و جاذبه هاي مادي قرار نگيرند .
وي افزود : امروز حکومت اسلامي مردم جهان را بيدار کرده است و جنبش هاي حماس و حزب الله با تاسي از ظلم ستيزي مردم مسلمان ايران / نقشه هاي اشغالگران و کفار را نقش برآب ميکنند .
رئيس قوه قضائيه هماهنگي قوه قضائيه با مجريه را بسيار ضروري دانست و با اشاره به تعامل خوب مسئولان اجرايي با مسئولان قضايي استان خراسان شمالي / ابراز اميدواري کرد استان نوپاي خراسان شمالي راه توسعه و آباداني را به سرعت طي کند


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما