دعوت سيد حسن نصرالله براي برگزاري تظاهرات گسترده عليه محاصره ظالمانه نوار غزه

به منظور همبستگي با مردم نوار غزه و درخواست براي شكستن محاصره اين منطقه اشاره كرد و گفت: ما شاهد ادامه محاصره نوار غزه هستيم و سكوت به معناي شراكت در محاصره و اذعان به اين جنايت به شمار مي‌رود كه سازمان‌هاي بين‌المللي آن را جنايت جنگي توصيف كرده‌اند. الموسوي در اين سخنان كه در روزنامه لبناني "السفير" منتشر شد، بر حق بازگشت آوارگان و پناهندگان فلسطيني به سرزمين خويش تاكيد كرد. ..
پنجشنبه، 28 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
دعوت سيد حسن نصرالله براي برگزاري تظاهرات گسترده عليه محاصره ظالمانه نوار غزه
مسئول روابط بين‌الملل حزب‌الله لبنان با اشاره به دعوت سيد حسن نصرالله براي برگزاري تظاهرات گسترده عليه محاصره ظالمانه نوار غزه در شهر بيروت تاكيد كرد: نبايد در برابر جنايات جنگي صهيونيست‌ها سكوت كرد
 
"نواف الموسوي" در سخناني تاكيد كرد: سكوت در برابر جنايات رژيم صهيونيستي به معناي شراكت در آن و اذعان به اين جنايت به شمار مي‌رود.
وي به دعوت "سيد حسن نصرالله" دبيركل حزب‌الله لبنان براي برپايي تظاهرات گسترده در روز جمعه در منطقه ضاحيه در جنوب بيروت به منظور همبستگي با مردم نوار غزه و درخواست براي شكستن محاصره اين منطقه اشاره كرد و گفت: ما شاهد ادامه محاصره نوار غزه هستيم و سكوت به معناي شراكت در محاصره و اذعان به اين جنايت به شمار مي‌رود كه سازمان‌هاي بين‌المللي آن را جنايت جنگي توصيف كرده‌اند.
الموسوي در اين سخنان كه در روزنامه لبناني "السفير" منتشر شد، بر حق بازگشت آوارگان و پناهندگان فلسطيني به سرزمين خويش تاكيد كرد.
دبيركل حزب‌الله لبنان در سخنان تلويزيوني اخير خود خواستار برگزاري تظاهرات در روز جمعه براي همبستگي با ملت فلسطين، خواستار شكستن محاصره نوار غزه و پشتيباني از مقاومت فلسطينيان شد و از مردم دعوت كرد تا به طور گسترده در آن شركت كنند


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.