بوش سخنراني خداحافظي مي کند

جنگ بسيار خسته کننده و براي يک کشور سخت است اما همانطور که مي دانيد تصميم داريم در اين جنگ پيروز شويم. رئيس جمهوري امريکا همچنين به دوران سخت ديگري در زمان رياست جمهوري اش اشاره کرد و گفت بحران مالي فعلي ، دوران دشواري براي کشورش است اما اجازه نخواهد داد اقتصاد امريکا دچار رکود شديد شود. به گزارش خبرگزاري فرانسه از واشنگتن ، بوش از باراک اوباما رئيس جمهوري منتخب امريکا دعوت کرده است هفتم ژانويه به همراه بيل...
جمعه، 29 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بوش سخنراني خداحافظي مي کند
جرج بوش رئيس جمهور امريکا روز پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد براي ارائه تجربيات دوران هشت ساله رياست جمهوري خود و دادن هشدارهايي درباره " تهديد تروريسم " سخنراني خداحافظي انجام دهد.
بوش در مصاحبه با شبکه تلويزيوني سي - اسپن C-SPAN در پاسخ به اين پرسش که ايا قصد دارد قبل از ترک کاخ سفيد در تاريخ بيستم ژانويه ، سخنراني خداحافظي کند گفت من نيز مانند ساير روساي جمهوري چنين کاري خواهم کرد تا تجربياتم را در دوران هشت ساله رياست جمهوري با سايرين سهيم شوم.
بوش تاکيد کرد امريکا بازيگر اصلي در صحنه بين المللي به ويژه در زمينه پيشبرد تجارت ازاد و مقابله با شيوع بيماري ايدز باقي خواهد ماند.
وي درباره وقوع جنگ هاي مختلف در دوران رياست جمهوري اش تصريح کرد جنگ بسيار خسته کننده و براي يک کشور سخت است اما همانطور که مي دانيد تصميم داريم در اين جنگ پيروز شويم.
رئيس جمهوري امريکا همچنين به دوران سخت ديگري در زمان رياست جمهوري اش اشاره کرد و گفت بحران مالي فعلي ، دوران دشواري براي کشورش است اما اجازه نخواهد داد اقتصاد امريکا دچار رکود شديد شود.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از واشنگتن ، بوش از باراک اوباما رئيس جمهوري منتخب امريکا دعوت کرده است هفتم ژانويه به همراه بيل کلينتون ، جيمي کارتر و جرج بوش پدر ، روساي جمهوري پيشين امريکا براي صرف صبحانه به کاخ سفيد بيايند.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.