مهم نيست كه من باشم يا نباشم

اين مجموعه 2 سال قبل بايد‌ آماده مي شد كه امروز به بهره برداري رسيد. جاسبي با توصيه به مديران اين واحد براي فعاليت بيشتر گفت: بايد كمر همت را محكمتر از گذشته بست و مديران واحد تهران مركز بايد نقص ها و نارسايي‌هاي فضاي آموزشي سال‌هاي گذشته را كه ناشي از مشكلات كشور و شهر تهران بوده، جبران كنند. در ابتداي اين مراسم گذشتي، رئيس اين واحد درباره مشكلات اصلي در افتتاح اين مجتمع گفت: بزرگترين مشكل ما در اين زمينه ...
جمعه، 29 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مهم نيست كه من باشم يا نباشم
 رئيس دانشگاه آزاد با بيان اينكه اگر فقط يك روز از عمر مديريت من در اين مسند باقي مانده باشد، با قدرت كار مي‌كنم، گفت: مهم نيست كه من و شما باشيم يا نباشيم .نام تمامي مديران اين دانشگاه در تاريخ ثبت شده است.
 
 عبدالله جاسبي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در مراسم افتتاحيه مجتمع فني -مهندسي نيايش دانشگاه آزاد واحد تهران مركز با اشاره به مشكلات افتتاح اين مجتمع گفت: دانشگاه آزاد براي افتتاح اين مجموعه با مشكلات فراواني روبرو بود كه در بسياري از مواقع مجبور شديم از اختيارات خاص خود استفاده كنيم و بعضي از مسائل را وتو و برخي ديگر را در اختيار بگذاريم تا بتوانيم اين ساختمان را به بهره‌برداري برسانيم.
وي با بيان اينكه كار كردن در كشورمان به خصوص در تهران مشكل شده است، تصريح كرد: خوشحالم كه امروز شاهد افتتاح مجتمعي متعلق به واحد تهران مركز هستم و آرزوي ديرينه من براي رسيدن به استانداردها تا حدودي برآورده شد.
جاسبي ادامه داد: علاقه من به واحد تهران مركز به اين دليل است كه نخستين واحد دانشگاه آزاد به شمار مي‌رود.
وي به دستاوردهاي دانشگاه آزاد تاكنون اشاره كرد و افزود : امروز دانشگاه آزاد داراي 2 ميليون و 500 هزار نفر فارغ التحصيل، يك ميليون و 400 هزار دانشجو ، 300 واحد دانشگاهي، 5 واحد خارج از كشور، 50 مركز تحقيقاتي و پژوهشي، 600 مدرسه وابسته به دانشگاه، و 14 ميليون متر مربع فضاي آموزشي درسراسر كشور است كه البته همه اين اقدامات را در سايه لطف الهي مي‌دانم .
رئيس دانشگاه آزاد با بيان اينكه ما به آينده روشني نگاه مي‌كنيم كه براي رسيدن به آن بايد اقدامات زيادي انجام شود، تأكيد كرد: اصلا مهم نيست كه من و شما باشيم يا نباشيم چرا كه دانشگاه آزاد امروز بخشي از تاريخ انقلاب است و نام تمامي مديران اين دانشگاه در تاريخ ثبت شده است.
وي گفت: ترديدي در اجراي برنامه‌ها ندارم و از تهديدات، اتهامات و جوسازي‌ها هراسي ندارم.
وي در خصوص مشكلات دانشگاه آزاد واحد تهران مركز گفت: بخشي از علت آن اين است كه از نظر جذب دانشجو آمار اين واحد بالاست كه بايد كاهش پيدا كند و از نظر هيئت علمي آمار كم است كه بايد اساتيدي با مدرك دكتري وارد هيئت علمي شوند.
جاسبي با انتقاد از تأخير در افتتاح مجتمع نيايش گفت: فاز اول اين مجموعه 2 سال قبل بايد‌ آماده مي شد كه امروز به بهره برداري رسيد.
جاسبي با توصيه به مديران اين واحد براي فعاليت بيشتر گفت: بايد كمر همت را محكمتر از گذشته بست و مديران واحد تهران مركز بايد نقص ها و نارسايي‌هاي فضاي آموزشي سال‌هاي گذشته را كه ناشي از مشكلات كشور و شهر تهران بوده، جبران كنند.
در ابتداي اين مراسم گذشتي، رئيس اين واحد درباره مشكلات اصلي در افتتاح اين مجتمع گفت: بزرگترين مشكل ما در اين زمينه اتلاف زمان از سوي پيمانكار طرح بود كه با وجود مهلت يك ساله نتوانست انتظار ما را بر آورده كند.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.