توسعه صنعت گردشگري در رونق اقتصادي منطقه و افزايش درآمد خانوار نقش بسزايي دارد

بايد براي توسعه صنعت گردشگري در محدوده سواحل سرمايه‌گذاري بيشتري صورت گيرد. فعالي با اشاره به شناسايي هشت منطقه ويژه گردشگري در استان تصريح كرد: حدود 80 ميليون ريال در سال جاري براي هر نقطه در نظرگرفته شد. گلستان با حدود يك هزار و 500 اثر و جاذبه تاريخي، قرار داشتن در مسير زائران حرم امام رضا (ع)، همجواري كوه، دريا، دشت و جنگل‌هاي سرسبز، تالاب‌هاي بين‌المللي و ده‌ها جاذبه طبيعي ديگر از استان‌هاي گردشگرپذير كشور به‌ويژه در ...
يکشنبه، 1 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
توسعه صنعت گردشگري در رونق اقتصادي منطقه و افزايش درآمد خانوار نقش بسزايي دارد
 استاندار گلستان گفت: شناسايي و معرفي جاذبه‌هاي گردشگري استان گلستان نياز به برنامه‌ريزي و اطلاع‌رساني مناسب دارد.
 
يحيي محمودزاده شنبه شب در كارگروه گردشگري استان گلستان افزود: 300 ميليارد ريال طرح و برنامه مشخص در كميته گردشگري استان وجود دارد.
وي تصريح كرد: در فرهنگ اسلامي گردشگري و گرامي داشتن مهمان، امري پسنديده است و بايد شرايط را براي اقامت بيشتر گردشگر در اين استان فراهم كنيم.
استاندار گلستان ادامه داد: اطلاع‌رساني در باره معرفي جاذبه‌هاي گردشگري استان و دقت در امر تبليغات و اطلاع‌رساني مهم بوده و ‌اهميت زيادي در جذب گردشگر دارد و بايد مطبوعات و صدا و سيما در اين زمينه بيشتر كار كنند.
سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گلستان نيز در اين جلسه گفت: توسعه صنعت گردشگري در رونق اقتصادي منطقه و افزايش درآمد خانوار نقش بسزايي دارد.
فريدون فعالي افزود: بايد براي توسعه صنعت گردشگري در محدوده سواحل سرمايه‌گذاري بيشتري صورت گيرد.
وي با اشاره به شناسايي هشت منطقه ويژه گردشگري در استان تصريح كرد: حدود 80 ميليون ريال در سال جاري براي هر نقطه در نظرگرفته شد.
گلستان با حدود يك هزار و 500 اثر و جاذبه تاريخي، قرار داشتن در مسير زائران حرم امام رضا (ع)، همجواري كوه، دريا، دشت و جنگل‌هاي سرسبز، تالاب‌هاي بين‌المللي و ده‌ها جاذبه طبيعي ديگر از استان‌هاي گردشگرپذير كشور به‌ويژه در ايام تعطيلات سال نو و تابستان است كه براي پذيرايي مناسب از اين مهمانان نيازمند ايجاد امكانات رفاهي و گردشگري بيشتري در نقاط مختلف استان است


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.