خون پشه، پرده از راز قتلي برداشت!

مظنون در اتاق بازپرسي نشسته بود و ماموران پليس در حال بازجويي از وي بودند كه آزمايش DNA از لابراتور رسيد و ما او را به جرم دزدي و قتل و فرار از دست پلس بازداشت كرديم. اين در حاليست كه استفاده از خون داخل بدن يك پشه براي اولين بار براي تشخيص DNA و جرم شناختن يك مظنون مورد استفاده قرار مي‌گيرد..
سه‌شنبه، 3 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
خون پشه، پرده از راز قتلي برداشت!
  
ماموران پليس فنلاند موفق شدند، با استفاده از خون موجود در بدن يك پشه، راز قتل و يك دزدي را كشف كنند.
 
 سخنگوي پليس مركزي فنلاند در مصاحبه‌اي با خبرگزاري فرانسه، گفت: در ماه ژوئن سال گذشته ميلادي در شهر «لاپوآ» در يك اقدام به دزدي، قتلي رخ داد، اما دزد قاتل پيدا نشد، تا امسال كه يك سرقت مشابه سال گذشته رخ داد، ولي اين بار سارق نتوانست از دست پليس فرار كند؛ چرا كه ماموران پزشكي قانوني با استفاده از دي‌ان‌آي برداشته شده از درون بدن يك پشه موفق شدند، سارق را شناسايي كرده و پس از انجام بررسي‌هاي پليسي مشخص شد كه اين سارق همان دزد قاتل سال گذشته است كه توانسته بود فرار كند.
 
«ساكاري پالومائكي» ـ رييس پليس منطقه لاپائو ـ يادآور شد: مظنون در اتاق بازپرسي نشسته بود و ماموران پليس در حال بازجويي از وي بودند كه آزمايش DNA از لابراتور رسيد و ما او را به جرم دزدي و قتل و فرار از دست پلس بازداشت كرديم.
 
اين در حاليست كه استفاده از خون داخل بدن يك پشه براي اولين بار براي تشخيص DNA و جرم شناختن يك مظنون مورد استفاده قرار مي‌گيرد
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما