قطعي فيبر نوري منطقه فجيره با تامين اينترنت منبع پشتيبان برطرف شده است

اين قطعي مربوط به 15کشور اروپايي مي شود که براي برطرف اين مشکل کشتي هايي از کشور فرانسه براي بر طرف کردن اين مشکل فرستاده شده اند. گفتني است اين دومين بار است كه در سال جاري ميلادي كابل‌هاي مديترانه به اروپا قطع شده و دسترسي به وب و تلفن براي بسياري در خاورميانه مختل مي‌شود. نخستين قطعي كه در اواخر ماه ژانويه روي داد ظاهرا بر اثر برخورد لنگر كشتي بوده است. ...
چهارشنبه، 4 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
قطعي فيبر نوري منطقه فجيره با تامين اينترنت منبع پشتيبان برطرف شده است
 
قطعي اينترنت در اين هفته که عامل اصلي آن فيبرمنطقه فجيره بود، باعث مشکلاتي از قبيل پايين آمدن سرعت و يا قطع شدن ارتباط در برنامه ها شد که تيم تعميرکننده براي رفع اين مشکل دوهفته فرصت خواسته اند.    
حسين شفيع، مديرکل روابط عمومي شرکت ارتباطات و زيرساخت اظهارداشت: قطعي اينترنت براي کشور ما هيچ مشکل حادي نداشته است، زيرا براي اينترنت کشورمان کابل هاي پشتيباني داشتيم .  
وي گفت:قطعي فيبر نوري منطقه فجيره با تامين اينترنت منبع پشتيبان تا حد بسياري برطرف شده است. خوشبختانه مشکل بزرگي در قطعي اينترنت کشور در اين قطعي به وجود نيامد.  
مديرکل روابط عمومي شرکت ارتباطات و زيرساخت درخصوص شايعه تعمير فيبر نوري فجيره توسط کشتي هاي فرانسوي گفت:اين قطعي مربوط به 15کشور اروپايي مي شود که براي برطرف اين مشکل کشتي هايي از کشور فرانسه براي بر طرف کردن اين مشکل فرستاده شده اند.
 
گفتني است اين دومين بار است كه در سال جاري ميلادي كابل‌هاي مديترانه به اروپا قطع شده و دسترسي به وب و تلفن براي بسياري در خاورميانه مختل مي‌شود. نخستين قطعي كه در اواخر ماه ژانويه روي داد ظاهرا بر اثر برخورد لنگر كشتي بوده است.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.