موضع دانشجويان همچنان حمايت از دولت مکتبي است

از آنجا که دولت نهم نماد جريان اصيل انقلاب است ودانشجويان ارزشي در پي کمک به رفع نقاط ضعف دولت هستند، لذا نقد منصفانه را ضروري و مايه پيشرفت مي دانند. مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) تاکيد کرد: موضع دانشجويان امام صادق(ع) همچنان حمايت از دولت مکتبي است و ارزش و تعهد و خدمت دولت نهم در مقايسه با دولت هاي قبل غيرقابل قياس است. ..
چهارشنبه، 4 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
موضع دانشجويان  همچنان حمايت از دولت مکتبي است
 
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع) ازنحوه انعکاس برنامه نقددولت که دوشنبه شب دراين دانشگاه برگزار شد،انتقاد کردوگفت:برخي رسانه ها به گونه اي خبر اين نشست را منتشرکردندتا القا کنند که دانشجويان به مخالفت بادولت پرداختند درحاليکه موضع دانشجويان همچنان حمايت از دولت مکتبي است.   
 
محمد ثنايي فر با بيان اين مطلب اظهار داشت: نقد هاي مطرح شده در اين جلسه، نقد درون گفتماني بود و حاکي از زنده بودن جريان اصيل ارزشي در دانشگاه امام صادق(ع) است.
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) تاکيد کرد: دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) همواره به نقاط قوت و زحمات دولت نيز توجه ويژه اي داشتند، و جلسه مذکور با مفروض بودن اين خدمات به نقد منصفانه دولت پرداخته است.
ثنايي فر در خصوص لزوم نقد دولت توسط دانشجويان ارزشي گفت: از آنجا که دولت نهم نماد جريان اصيل انقلاب است ودانشجويان ارزشي در پي کمک به رفع نقاط ضعف دولت هستند، لذا نقد منصفانه را ضروري و مايه پيشرفت مي دانند.
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) تاکيد کرد: موضع دانشجويان امام صادق(ع) همچنان حمايت از دولت مکتبي است و ارزش و تعهد و خدمت دولت نهم در مقايسه با دولت هاي قبل غيرقابل قياس است.
اين فعال دانشجويي همچنين در خصوص تلقي نادرست برخي رسانه‌ها از اين جلسه گفت: اين رسانه ها در نقد تلاش بر تخريب دارند و اين جلسه را نيز با پارادايم سلبي خود مي سنجند در حاليکه اين جلسه نقد در جهت رشد دولت بوده است.
ثنايي فر اين کج بيني ها را مصداق بي بند و باري در اظهار نظر عليه دولت دانست و خاطر نشان کرد: دکتر الهام در دانشگاه امام صادق(ع) ميهمان خانه خود بود و با همفکران خود صحبت کرد، هرجند برخي رسانه ها دچار توهم هستند و برداشت هاي غيرواقعي انجام مي دهند هر چند اين ها هم واقعيت ها را با کمي صبر در انتخابات خواهند ديد


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.