سردار نجار :آیت‌الله جمی جلوه‌ پایداری و مقاومت ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس بود

وزیر دفاع در پایان پیام خود با سلام و درود به روح بلند و ملکوتی این روحانی فداکار و عالم جلیل ‌القدر آورده است، تجلیل از آیت‌ الله جمی، تجلیل از هشت سال پایداری و مقاومت رزمندگان اسلام و بزرگداشت روحانیت انقلابی، مبارز و بسیجی است...
يکشنبه، 8 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
سردار نجار :آیت‌الله جمی جلوه‌ پایداری و مقاومت ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس بود

سردار سرتیپ مصطفی محمدنجار وزیر دفاع با انتشار پیامی رحلت عالم وارسته، روحانی بسیجی، حضرت‌ آیت‌الله حاج شیخ غلامحسین جمی را تسلیت گفت.
در پیام سردار نجار با اشاره به سوابق مبارزاتی و حضور مستمر و موثر ایشان در طول دفاع مقدس در سنگر نماز جمعه شهر آبادان، آمده است. آیت ‌الله جمی پژواک مقاومت ، پایداری مردم در اوج محاصره شهر مقاوم آبادان بود. خطبه‌های شورانگیز و شورگستر ایشان در زیر بمباران‌های شدید دشمن بعثی روحیه ‌بخش رزمندگان اسلام و مأیوس‌ کننده دشمن متجاوز بود.
 
در پیام وزیر دفاع تاکید شده است مردم قدرشناس ایران هیچ گاه یاد و خاطره این روحانی مبارز، انقلابی و یار امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری را در دفاع از حریم دین و میهن فراموش نمی‌ کنند.
 
وزیر دفاع در پایان پیام خود با سلام و درود به روح بلند و ملکوتی این روحانی فداکار و عالم جلیل ‌القدر آورده است، تجلیل از آیت‌ الله جمی، تجلیل از هشت سال پایداری و مقاومت رزمندگان اسلام و بزرگداشت روحانیت انقلابی، مبارز و بسیجی است.
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما