سارکوزی خواستار توقف پرتاب موشک به اسراییل شد!

درحالی که موج گسترده اعتراضات جهانی علیه اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی ادامه دارد، "نیکلا سارکوزی" رییس جمهوری فرانسه خواستار توقف پرتاب موشک به اسراییل شد!
دوشنبه، 9 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
سارکوزی خواستار توقف پرتاب موشک به اسراییل شد!
درحالی که موج گسترده اعتراضات جهانی علیه اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی ادامه دارد، نیکلا سارکوزی رییس جمهوری فرانسه خواستار توقف پرتاب موشک به اسراییل شد!
به گزارش رسانه‌های فرانسه،  نیکلا سارکوزی رییس جمهوری این کشور شب گذشته در یک تماس تلفنی با "محمود عباس" رییس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار توقف پرتاب موشک به اسراییل شد!
سارکوزی در این گفت وگوی تلفنی، ضمن ابراز نگرانی شدید از آنچه که وی آن را اوج گیری خشونت‌ها در جنوب اسراییل و نیز نوار غزه خواند، اقدامات تحریک آمیزی را که به بروز چنین شرایطی شد، محکوم کرد!
در بیانیه‌ای که از سوی کاخ ریاست جمهوری فرانسه منتشر شد، آمده است: نیکلا سارکوزی با ابراز تاسف از مرگ غیرنظامیان، خواستار توقف هر چه سریعتر پرتاب موشک به سرزمین‌های اشغالی و نیز بمباران نوار غزه از سوی اسراییل شد.
سارکوزی که در حال حاضر کشورش ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد، نخواست حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه را محکوم کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.