تناقض خبری برخی رسانه‌های غربی با فاجعه غزه

در حالیکه مردم نوار غزه طی 3 روز گذشته با شدیدترین حملات بی بهانه رژیم صهیونیستی مواجه شده‌اند، رسانه‌های غربی می‌کوشند در پوشش چنین فاجعه‌ای، اهداف دولت‌های حامی اسراییل را پیگیری نمایند.
دوشنبه، 9 دی 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تناقض خبری برخی رسانه‌های غربی با فاجعه غزه
در حالیکه مردم نوار غزه طی 3 روز گذشته با شدیدترین حملات بی بهانه رژیم صهیونیستی مواجه شده‌اند، رسانه‌های غربی می‌کوشند در پوشش چنین فاجعه‌ای، اهداف دولت‌های حامی اسراییل را پیگیری نمایند.رسانه‌های غربی طی 3 روزی که از حملات تروریستی رژیم صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، در بخش‌های مختلف خبری خود در ارایه اخبار مربوط به این حملات از عبارت اوج گیری خشونت‌ها استفاده می‌کنند تا حملات تروریستی رژیم صهیونیستی را که منجر به کشته شدن 300 تن و زخمی شدن بیش از 1000 نفر شده است را در حد یکسری از خشونت‌ها تنزل دهند.
این خط خبری حتی در فحوای اظهار نظر برخی سران کشورهای غربی از جمله  نیکلا سارکوزی  رییس جمهوری فرانسه نیز به آشکار دیده می شود. وی در بیانیه ریاست جمهوری این کشور پس از گفت وگوی تلفنی با محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین به عبارت  نگرانی از اوج گیری خشونت‌ها در جنوب اسراییل و غزه یاد می‌کند!
دومین خط خبری که از سوی رسانه‌های غربی اتخاذ شده است مسئول دانستن حماس است و این درحالی است که آغازگر حمله گسترده و همه‌جانبه رژیم صهیونیستی است و تنها اقدامی که حماس می‌تواند برای دچار واهمه کردن این رژیم انجام دهد شلیک تعدادی موشک برای بازداشتن این رژیم از دست زدن به این حملات است.
این رویکرد رسانه‌های غربی در شرایطی اتخاذ شده است که مردم نوارغزه از دو ماه پیش در محاصره کامل رژیم صهیونیستی بسر می‌برند و اینک که حملات این رژیم تشدید شده، با کمبود دارو و مواد غذایی رو به رو هستند و این موضوع کمتر از سوی این رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.