رشد چشمگير‌ ‌توليد فيلم و سريال در مراكز استان‌ها ‌

در اين راستا و با هدف ارتقا سطح كيفي مجريان و گزارشگران صدا و سيما همايش‌هاي آموزشي را برگزار كرده‌ايم كه نخستين همايش نيز ماه گذشته با حضور مجريان جوان مراكز استان‌ها در اصفهان برگزار شد. معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما با اشاره به اينكه عمدتا جوانان، با انگيزه و علاقه‌اي كه از خود نشان مي‌دهند به توانمندي‌هايي دست خواهند يافت، تصريح كرد: در اين گونه همايش‌ها سعي مي‌شود علاوه بر آموزش‌هاي نظري، تئوري ...
دوشنبه، 26 مرداد 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رشد چشمگير‌ ‌توليد فيلم و سريال در مراكز استان‌ها ‌

 فارس: معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما گفت: در توليد فيلم و سريال مراكز استان‌ها به رشد چشمگيري دست يافته‌ايم.
 
سيد رمضان موسوي‌مقدم با بيان اينكه مراكز استان‌ها به دليل گستردگي تنوع بالا و به لحاظ گزارشگر و مجري، حجم قابل ملاحظه‌اي را به خود اختصاص داده، اظهار داشت: در اين زمينه به برنامه‌هاي آموزشي مجريان صدا و سيما بي‌توجهي شده است.
وي با بيان اينكه برگزاري همايش‌هايي در اين زمينه در مشكلات موثر خواهد بود افزود: در اين راستا و با هدف ارتقا سطح كيفي مجريان و گزارشگران صدا و سيما همايش‌هاي آموزشي را برگزار كرده‌ايم كه نخستين همايش نيز ماه گذشته با حضور مجريان جوان مراكز استان‌ها در اصفهان برگزار شد.
معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما با اشاره به اينكه عمدتا جوانان، با انگيزه و علاقه‌اي كه از خود نشان مي‌دهند به توانمندي‌هايي دست خواهند يافت، تصريح كرد: در اين گونه همايش‌ها سعي مي‌شود علاوه بر آموزش‌هاي نظري، تئوري و علمي، مباني آموزشي را مطابق با متد روز در اختيار آنها قرار دهيم.
موسوي مقدم، تعامل نمايندگان مجلس با صدا و سيما را خوب ارزيابي كرد و بيان داشت: نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي تعامل خوبي با رسانه ملي دارند و همواره از همكاري‌ آنها بهره خواهند برد.
وي با بيان اينكه تاكنون طرحي در مجلس براي پيشبرد برنامه‌هاي صدا و سيما به تصويب نرسيده است گفت: اميدواريم با همكاري مسئولان صدا و سيما، نمايندگان مجلس و دولت طرحي در اين زمينه تصويب شده كه اين رسانه در توليد برنامه‌ها با مشكلي مواجه نشود.
معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما به ميانگين نرخ سني مجريان صدا و سيما اشاره و تصريح كرد: جوانان بيشترين ميانگين نرخ سني را در ميان گزارشگران و مجريان صدا و سيما به خود اختصاص داده‌اند.
موسوي مقدم با اشاره به ظرفيت بالاي مراكز استان‌ها در توليد و پخش برنامه‌ها و فيلم و سريال، اظهار داشت: خوشبختانه در توليد فيلم و سريال مراكز استان‌ها به رشد چشمگيري دست يافته‌ايم كه در اين ميان نقش اصفهان پررنگ‌تر بوده است.
وي به برگزاري همايش‌هاي آموزشي در سال‌هاي آينده اشاره و تصريح كرد: با پيش‌بيني‌هاي انجام شده اميدواريم سال آينده نيز 2 همايش را در اين زمينه در سطح كشور برگزار كرده و برگزاري حداقل سالي يكبار نيز به تاييد اين معاونت رسيده است.
معاون امور مجلس و استان‌هاي صدا و سيما گفت:‌ اصفهان به دليل ظرفيت بالا در ساخت و توليد برنامه‌ها و به دليل دسترسي سريع به اين شهر به عنوان نخستين ميزبان انتخاب شد.
 
 

/1001/

منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم :
news@rasekhoon.net


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.