اطرافيان افراطي کروبي موجب لغزش او شدند

دبيرکل جمعيت حاميان ولايت گفت: اطرافيان افراطي کروبي با تحريک وي به نامه نگاري و اظهارات اخيرش ، موجب لغزش او شدند.
پنجشنبه، 29 مرداد 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اطرافيان افراطي کروبي موجب لغزش او شدند
دبيرکل جمعيت حاميان ولايت گفت: اطرافيان افراطي کروبي با تحريک وي به نامه نگاري و اظهارات اخيرش ، موجب لغزش او شدند.   
دلاور صيامي روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: متاسفانه اطرافيان افراطي حجت الاسلام مهدي کروبي ذهنيت غلطي را در او ايجاد کرده و موضوعات مطرح شده در نامه وي را به او القا و وي را تحريک به اظهار نظر کردند.
وي با رد احتمال وقوع جريانات مطرح شده در نامه کروبي تصريح کرد: متاسفانه طرح آن نامه و موارد مشمئز کننده ، موجب شادي دشمنان شد و بهانه اي را براي سمپاشي دشمنان عليه کشور و نظام جمهوري اسلامي فراهم آورد.
وي اظهار داشت: حجت الاسلام کروبي اگر مستنداتي در خصوص اظهارات خود داشت به يقين مطرح مي کرد و در نظام قضايي کشور رسيدگي مي شد ، ولي طرح آن مسايل بدون سند جايگاه کروبي را به عنوان يک فرد انقلابي با سابقه مخدوش کرد.
وي اضافه کرد: کروبي متاسفانه با مبتدي ترين روش ، موضوع نادرستي را مطرح و تحت تاثير اطرافيان افراطي، اذهان مردم را تشويش کرد و به همين اندازه نيز بايد پاسخگوي اظهارات خود باشد.
صيامي در ادامه با دردناک خواندن حوادث روي داده در ايام پس از انتخابات گفت: احتمال تقلب در جريان دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري از جمله مسايلي بود که دشمنان خارجي با هماهنگي و همکاري برخي فريب خوردگان داخلي آن را مطرح کردند.
وي همچنين افزود: هر چند که برخي مديريت ها در حوادث بعد از انتخابات ضعف داشت ،ولي بخشي از آن حوادث به تحريک دشمنان اتفاق افتاد و شواهد نيز نشان مي دهد که دشمنان شش ماه قبل از انتخابات براي بر هم زدن نظم و امنيت ايران برنامه ريزي و توطئه چيني کرده بودند.
صيامي با تاکيد بر ضرورت معرفي و برخورد جدي قضايي با همه عوامل پشت صحنه حوادث تلخ بعد از انتخابات افزود: در برخورد با همه عوامل ناامني ها و اغتشاشات پس از انتخابات نبايد اغماض و مسامحه شود.
وي لطمه زنندگان به امنيت مردم و حيثيت کشور و نظام جمهوري اسلامي را دشمنان اين ملت و کشور خواند و گفت: با همه عوامل آن حوادث تلخ در هر مقام و منصبي که باشند ، بايد بر اساس قانون برخورد شود.
صيامي گفت : اگر عوامل پشت صحنه و صحنه گردانان حوادث پس از انتخابات معرفي شوند و سهم هر کدام از مقصران مشخص شود ، آن وقت مي توان به شفاف سازي در جامعه و کم شدن فضاي بدبيني ايجاد شده اميدوار بود.
وي در ادامه با استقبال از معرفي چند نفر از بانوان به عنوان وزراي پيشنهادي براي کابينه دهم اظهار داشت: ما هر چند که به عملکرد و اظهار نظر برخي از اطرافيان دکتر احمدي نژاد انتقاد داريم ،ولي خود را حامي دولت اصولگراي وي مي دانيم و به هيچ وجه از حمايت دولت اصولگرا دست بر نخواهيم داشت.
دبير کل جمعيت حاميان ولايت همچنين گفت: به عنوان يک تشکل سياسي از دکتر احمدي نژاد انتظار داريم که از همه ظرفيت هاي مديريتي و فکري نخبگان کشور براي اداره امور اجرايي ايران بزرگ استفاده کند و خود را محدود به افراد معدود نکند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما