بازیگران نمایش جدید نیما دهقان مشخص شدند

این نمایش که در حال حاضر نام آن مشخص نیست، در یک پروسه کارگاهی و در حال تولید بوده و تاکنون نیز حضور بازیگرانی چون هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، علی سرابی، محسن بابایی، الهام کردا، حمیدرضا آذرنگ، سعید چنگیزیان، محمدرضا حسین‌زاده و... در این نمایش قطعی شده است...
پنجشنبه، 5 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بازیگران نمایش جدید نیما دهقان مشخص شدند
 
هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست و علی سرابی در نمایش جدید نیما دهقان نوشته حمیدرضا آذرنگ روی صحنه می‌روند.به گزارش شبکه ایران، این نمایش که در حال حاضر نام آن مشخص نیست، در یک پروسه کارگاهی و در حال تولید بوده و تاکنون نیز حضور بازیگرانی چون هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، علی سرابی، محسن بابایی، الهام کردا، حمیدرضا آذرنگ، سعید چنگیزیان، محمدرضا حسین‌زاده و... در این نمایش قطعی شده است.
 
نمایش در مورد پیکر یک شهید است که تازه پیدا شده و تنها اطلاعاتی که از او به دست آورده‌اند، نام اوست و همین امر باعث ایجاد مشکلاتی در تحویل شهید به خانواده وی می‌شود.
 
این نمایش قرار است به عنوان تولیدی از انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از 22 شهریورماه در سالن شماره 2 تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ‌رود.
 
گفتنی است حمیدرضا آذرنگ پیش از این از احتمال کارگردانی مشترک نمایش «برگزین» به همراه نیما دهقان برای شرکت در جشنواره تئاتر فجر امسال خبر داده بود.
 
آذرنگ و دهقان در اولین تجربه مشترک خود با اجرای نمایش «دو متر در دو متر جنگ» نشان دادند که می‌توانند زوج خوبی در زمینه کار گروهی و مشترک باشند.
 
اجرای نمایش «مادر مانده» نوشته حمیدرضا آذرنگ و به کارگردانی مشترک نویسنده با دهقان نقطه عطف  کارنامه کاری مشترک این دو بود که از چند تجربه مشترک آنان نشات گرفت.
 
نمایش «زری بانو» آخرین کار مشترک نیما دهقان و حمیدرضا آذرنگ در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی سنتی روی صحنه رفت.
 
 
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.