حمایت نماینده ایثارگران از نماینده حامیان احمدی نژاد در کارگروه 5+6

زاکانی در بخشی از سخنانش با اشاره به ولایتمدار بودن مصلحی گفت : ایشان دارای ویژگی‌های ممتازی هستند که باید آن را قدر دانست.... بنده به خاطر پیشنهاد مصلحی از سوی رئیس جمهور تبریک می‌گویم.
دوشنبه، 9 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
حمایت نماینده ایثارگران از نماینده حامیان احمدی نژاد در کارگروه 5+6
زاکانی در بخشی از سخنانش با اشاره به ولایتمدار بودن مصلحی گفت : ایشان دارای ویژگی‌های ممتازی هستند که باید آن را قدر دانست.... بنده به خاطر پیشنهاد مصلحی از سوی رئیس جمهور تبریک می‌گویم
 
صبح امروز علیرضا زاکانی، به عنوان موافق گزینه پیشنهادی وزارت اطلاعات، در پشت تریبون مجلس قرار گرفت.
 
زاکانی در بخشی از سخنانش با اشاره به ولایتمدار بودن مصلحی گفت : ایشان دارای ویژگی‌های ممتازی هستند که باید آن را قدر دانست. در حال حاضر نیز تهدیدات نظام با گذشته دارای تفاوت است و در حال حاضر تهدیدهای غیرمستقیم بنیان‌های نظام را هدف گرفته و امروز تسلیم کردن انقلاب ما از درون در دستور کار دشمنان قرار دارد . بنده به خاطر پیشنهاد مصلحی از سوی رئیس جمهور تبریک می‌گویم."
 
زاکانی از سابقه حضور خود در بسیج دانشجویی و مصلحی به عنوان نماینده ولی فقیه دربسیج هم گفت " در بسیج دانشجویی که بنده حضور داشتم و ایشان در نهاد نمایندگی ولی فقیه در نیروی مقاومت بسیج بودند، هر بار نکته‌ای را مطرح می‌کردیم و در خصوص آن دلیل ارائه می‌کردیم با گشاده رویی ایشان مباحث را می‌پذیرفت و حضور چنین فردی در وزارت اطلاعات ضرورت دارد."
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان اشاره ای به سوال خود از وزیر اسبق اطلاعات کرد و افزود " پس از6 ماه که جواب نگرفتم به بنده پیشنهاد معامله کردند و فردایش مرا تهدید کردند."
 
علیرضا زاکانی در حالی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی اطلاعات سخن گفت که او در جریان انتخابات مجلس هشتم به عنوان نماینده ایثارگران و اصولگرایان اصلاح طلب در کارگروه 5+6 با مصلحی به عنوان نماینده حامیان احمدی نژاد همکار بود.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما