سينماي دفاع مقدس نيازمند توجه ويژه است

با ارزش‌دهي به ظرفيت‌هاي جوانان مي‌توان در نسل‌هاي متمادي از توانمندي و استعدادهاي آنها بهره‌مند شد و آنها را به ثمر نشاند. معاون انجمن سينماي جوان استان قم كميت و كيفيت را در فعاليت مسئولان داراي اهميت فراواني دانست و تصريح كرد: مسئولان مسائل فرهنگي با اهميتي كه به جوانان مي‌دهند از سرمايه‌ها و ظرفيت‌هاي نهفته كشور نهايت استفاده را مي‌برند. ...
چهارشنبه، 11 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
سينماي دفاع مقدس نيازمند توجه ويژه است

 فارس: معاون انجمن سينماي جوان استان قم گفت: در سينماي دفاع مقدس خلأهايي مشاهده مي‌شود كه با توجه و اهتمام بيشتر مسئولان امر بايد اين خلأ از بين برود.‌
 
رضا ابوذر در قم با اشاره به آمار جمعيت جوان كشور اظهار داشت: هر يك از مسئولان با اولويت‌دهي به مسائل و مشكلات جوانان مي‌توانند گامي موثر را در پيشرفت كشور بردارند.
وي اضافه كرد: با ارزش‌دهي به ظرفيت‌هاي جوانان مي‌توان در نسل‌هاي متمادي از توانمندي و استعدادهاي آنها بهره‌مند شد و آنها را به ثمر نشاند.
معاون انجمن سينماي جوان استان قم كميت و كيفيت را در فعاليت مسئولان داراي اهميت فراواني دانست و تصريح كرد: مسئولان مسائل فرهنگي با اهميتي كه به جوانان مي‌دهند از سرمايه‌ها و ظرفيت‌هاي نهفته كشور نهايت استفاده را مي‌برند.
ابوذر با اشاره به خلا موجود در سينماي دفاع مقدس تاكيد كرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بايد با سمت‌دهي فيلم‌ها به سوي هويت جنگ و دفاع مقدس از فراموشي بسياري از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي جلوگيري ‌كند.
وي نگاه گسترده مسئولان فرهنگي به حوزه سينما را خواستار شد و ابراز داشت: با نگاهي وسيع بسياري از خلاهاي سينمايي موجود برطرف مي‌شود و فيلم و سينماي ايراني و اسلامي به جايگاه واقعي خود مي‌رسند.
معاون انجمن سينماي جوان استان قم با تاكيد بر ضرورت تخصيص اعتبار در حوزه سينماي جوان تصريح كرد: با سرمايه‌گذاري در فيلم‌هاي كوتاه با موضوعات مناسب و متمايل به مذهب و ارزش‌ها مي‌توان در پيشبرد هدف فيلم‌هاي بلند سينمايي گامي موثر برداشت.
ابوذر در ادامه گفت: بهترين راه براي پيشرفت ارائه برنامه‌اي مدون براي بخش فرهنگ و هنر است و بايد از نظرات و پيشنهادات گروه‌هاي مختلف در اين زمينه‌ها استفاده كرد.
وي در پايان يادآور شد: در حوزه سينما نبايد به معاونت سينمايي در وزارتخانه‌ فرهنگ و ارشاد اسلامي اكتفا كنيم بلكه بايد با حضور كارشناسان در زمينه‌هاي مختلف تهيه‌كنندگي، بازيگري، كارگرداني و... بتوانيم به راهكارهاي مفيد براي حل مشكلات كنوني سينما دست يابيم.
 
 

/1001/

منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم :
news@rasekhoon.net


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.