جشنواره تورنتو هم‌سو با ماشين تبليغاتي صهيونيسم است

گريسون فيلمساز جوان تورنتويي در اعتراض به حمايت جشنواره تورنتو از فيلمسازان اسرائيلي، روز گذشته فيلم كوتاه خود تحت عنوان «پنهان» را از اين جشنواره خارج كرد. «گريسون» در اين اقدام اعتراض‌آميز تنها نبوده و تاكنون 9 فيلمساز تورنتويي ديگر نيز انصراف خود را از شركت در اين دوره از رقابت‌هاي تورنتو اعلام كرده‌اند. ..
چهارشنبه، 11 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
جشنواره تورنتو هم‌سو با ماشين تبليغاتي صهيونيسم است

 فارس: در پي انتشار خبر اعتراض فيلمسازان كانادايي به حمايت جشنواره تورنتو از اشغالگران قدس، بيانيه‌اي منتشر شد كه در آن آمده است: حمايت جشنواره تورنتو از سينماي رژيم صهيونيستي، در واقع هم‌سويي با ماشين تبليغاتي صهيونيسم است.
 
«جان گريسون» فيلمساز جوان تورنتويي در اعتراض به حمايت جشنواره تورنتو از فيلمسازان اسرائيلي، روز گذشته فيلم كوتاه خود تحت عنوان «پنهان» را از اين جشنواره خارج كرد.
«گريسون» در اين اقدام اعتراض‌آميز تنها نبوده و تاكنون 9 فيلمساز تورنتويي ديگر نيز انصراف خود را از شركت در اين دوره از رقابت‌هاي تورنتو اعلام كرده‌اند.
اين فيلمسازان چند روز پيش نيز طي بيانيه‌اي اعتراض خود را نسبت به اين اقدام جشنواره اعلام كرده بودند.
در اين بيانيه‌ ضمن اشاره به قتل و جنايت‌هاي رژيم صهيونيستي آمده است، اين اقدام جشنواره تورنتو در واقع هم‌سويي با ماشين تبليغاتي صهيونيسم است.
در عين حال «كامرون بيلي» يكي از رؤساي جشنواره تورنتو، در جواب به اين اعتراض، گفت: برخلاف تصورات رايج و شايعات موجود در رسانه‌ها مبني بر تحت فشار قرار گرفتن جشنواره تورنتو از سوي لابي‌هاي صهيونيستي، بايد بگويم هيچ فشاري از منابع خارجي بر اين جشنواره اعمال نشده است!
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.