فقط سکوت می‌کنم

کادر فنی سپاهان برای رویارویی حساس مقابل فولاد نیمی از ترکیب اصلی خود را در اختیار ندارد.
شنبه، 14 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
فقط سکوت می‌کنم
کادر فنی سپاهان برای رویارویی حساس مقابل فولاد نیمی از ترکیب اصلی خود را در اختیار ندارد.
 
سپاهان در حالی دوشنبه باید به مصاف فولاد برود که تقریبا 6 بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت. محرم نویدکیا اولین بازیکن و البته کلیدی‌ترین بازیکن است که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند سپاهان را در این دیدار حساس همراهی کند. غایب بعدی بازیکنی نیست جز هادی عقیلی که محروم است و نمی‌تواند در ترکیب 11 نفره سپاهان مقابل فولاد قرار بگیرد. این مدافع ملی‌پوش هفته گذشته و در بازی مقابل استقلال اهواز با کارت قرمز داور مواجه شد و به همین خاطر نمی‌تواند تیمش را مقابل فولاد همراهی کند.
 
عمادرضا، مهاجم عراقی سپاهان هم مصدوم است و به همین خاطر تا دو هفته آینده قادر به همراهی سپاهان در لیگ برتر نیست. در ضمن سه بازیکن ملی‌پوش سپاهان که درحال حاضر همراه این تیم در ازبکستان به سر می‌برند پس از حضور در این بازی دوستانه یکشنبه به کشورمان برمی‌گردند و به همین خاطر بعید است کادر فنی سپاهان از این بازیکنان مقابل فولاد استفاده کند.
 
احسان حاج‌صفی، سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی بازیکنان ملی‌پوش سپاهان هستند که با توجه به همراهی تیم ملی احتمال حضورشان مقابل فولاد بسیار پایین است. حالا و با توجه به مشکلات پیش آمده قلعه‌نویی باید تیمش را با نیمی از بازیکنان اصلی به مصاف حساس فولاد بفرستد. قلعه‌نویی هم در محفلی خصوصی با ابراز نگرانی از وضعیت به وجود آمده اینگونه صحبت کرده است: «وقتی برنامه‌های لیگ و تیم ملی این مشکلات را به وجود می‌آورد چه کاری می‌توانیم انجام دهیم جز سکوت.»


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.