توزیع سراسری140میلیون کتاب درسی

مدیرکل چاپ و توزیع کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت : کتاب های دوره ابتدایی ، مراکز پیش‌ دانشگاهی و هنرستانهای فنی حرفه ای و کاردانش در مدارس در اختیار دانش‌ آموزان قرار خواهد گرفت. نسخه الکترونیکی همه کتاب های درسی هم در پایگاه اینترنتی اداره کل چاپ وتوزیع کتب درسی به نشانی www.chap.sch.ir قرار داده ...
يکشنبه، 15 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
توزیع سراسری140میلیون کتاب درسی
 
 
 توزیع کتاب های دوره راهنمایی و متوسطه از امروز - یکشنبه - در5400 کتاب فروشی سراسر ایران آغاز می ‌شود. 
  
 
به گزارش واحد مرکزی خبر ، مدیرکل چاپ و توزیع کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت : کتاب های دوره ابتدایی ، مراکز پیش‌ دانشگاهی و هنرستانهای فنی حرفه ای و کاردانش در مدارس در اختیار دانش‌ آموزان قرار خواهد گرفت.
 
نسخه الکترونیکی همه کتاب های درسی هم در پایگاه اینترنتی اداره کل چاپ وتوزیع کتب درسی به نشانی www.chap.sch .ir قرار داده شده و دانش آموزان می توانند با مراجعه به این پایگاه آخرین نمونه کتابهای درسی را مشاهده کنند.
 
مدیرکل چاپ و توزیع کتاب‌ های درسی درباره طرح جمع آوری کتابهای مستعمل هم گفت : تاکنون بیش از 800 هزار جلد کتاب دوره ابتدایی و راهنمایی درمدارس جمع اوری شده اما به نظر کارشناسان80 درصد کتابهای جمع اوری شده قابل استفاده نیستند و باید بازیافت شوند و20 درصد باقیمانده هم درصورتی که ناقل بیماری نباشند در سال تحصیلی در اختیار دانش آموزانی که به دلایل مختلف نیاز به کتاب درسی دارند قرار خواهند گرفت.
 
 
 

/1001/

منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم :
news@rasekhoon.net


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.