توهم جبهه مشارکت درباره صادق آهنگران

سایت اینترنتی نوروز که برای دفاع از متهمان آشوب‌ها با محدودیت اخبار واقعی مواجه شده است، به انتشار شایعات مختلف روی آورده، به طوری که تاکنون بسیاری از مطالب منتشره آن تکذیب شده است.
سه‌شنبه، 17 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
توهم جبهه مشارکت درباره صادق آهنگران
سایت اینترنتی نوروز که برای دفاع از متهمان آشوب‌ها با محدودیت اخبار واقعی مواجه شده است، به انتشار شایعات مختلف روی آورده، به طوری که تاکنون بسیاری از مطالب منتشره آن تکذیب شده است.
 
متوهم شدن میرحسین موسوی در جریان انتخابات ریاست جمهوری اخیر موضوعی بود که محمد علی ابطحی و شهاب‌الدین طباطبایی در دادگاه کودتای مخملی به آن اشاره کردند اما گویا این "توهم" تنها مختص موسوی نیست و این رویه را یاران رسانه ای او نیز پی گرفته اند.
 
در این راستا روز گذشته سایت اینترنتی نوروز که این روزها برای تحریک یاران موسوی و در صحنه نگه داشتن آن ها به انتشار مبتدیانه اخبار مبتذل متوسل می شود ، اقدام به انتشار خبر دروغی در خصوص صادق آهنگران کرد.
 
سایت خبری حزب مشارکت در خبر خود با استناد به کامنت فردی که در ذیل نوشته یکی از وبلاگ ها خود را فرزند صادق آهنگران معرفی کرده ، به انتشار مطالبی راجع به "گریه های شبانه" و "احوال وخیم" این مداح انقلابی در اثر آنچه "فجایع پس از انتخابات" نامیده شده، پرداخت .
 
این فرد که گویا از دیدن مصاحبه شبکه "بی‌بی‌سی" با همسر یکی از زندانیان کودتای مخملی احساسی شده است، در این کامنت، خود را "محمد علی آهنگران فرزند حاج صادق آهنگران" معرفی کرده و گفته که پدرش از دیدن این گزارش شدیداً بدحال شده است.
 
این فرد ناشناس همچنین در این کامنت نوشته است که این روزها و به دنبال وقایع بعد از انتخابات صادق آهنگران مریض شده و برای کمتر برنامه‌ای قول مساعد می‌دهد.
 
اما ادعای مذکور در شرایطی به توهمات اخیر افراطیون دامن زده که "صادق آهنگران" در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران  آن‌را بشدت تکذیب کرد.
 
وی که شب گذشته برای اجرای مراسم به نمایشگاه قرآن در مصلی آمده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه ایران، با تکذیب ادعای مذکور گفت: این موضوع و تحرکاتی از این دست یک توطئه برای یاران نظام و انقلاب است.
 
او همچنین خبر داد که فرزندش، محمد علی آهنگران که این ادعا به نقل از او منتشر شده است، تکذیبیه‌ای را آماده کرده تا برای سایت‌های منتشر کننده شایعه ارسال کند.
 
صادق آهنگران هشدار داد که اگر این سایت‌ها تکذیبیه فرزندش را منتشر نکنند، شخصا وارد ماجرا می‌شود.
 
او با بیان اینکه "در زمان امام مطیع ایشان بودم و اکنون نیز پیرو رهبر معظم انقلاب هستم"، به توهم اخیر پایان داد.
 
به هر حال اگرچه صرف ادعای وجود ماهواره در منزل این مداح انقلابی به نوبه خود می توانست عدم صحت این شایعه را برای مخاطبین مشخص کند، اما جالب‌تر از آن رفتار غیرحرفه ای این پایگاه خبری در استناد به یک کامنت منتشر شده در یک وبلاگ برای چنین شایعه پردازی است.
 
این در حالیست  که بر این اساس هر فردی می‌تواند خود را به هر اسمی معرفی و با اسم او اظهار نظر کند.
 
گفتنی است که سایت اینترنتی نوروز که برای دفاع از متهمان آشوب‌ها با محدودیت اخبار واقعی مواجه شده است، به انتشار شایعات مختلف روی آورده، به طوری که تاکنون بسیاری از مطالب منتشره آن تکذیب شده است.
 
پروژه ناکام "72 تن سازی" و همچنین ادعای دفن دسته جمعی کشته شدگان حوادث اخیر از آخرین تلاش‌های این سایت اپوزیسیون است که از سوی مسئولان تکذیب شده.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.