شریفی مجموعه "خانه بی‌پرنده" را تهیه می‌کند

در ابتدا فیلمنامه "خانه بی‌پرنده" را آرش برهانی نوشته بود، اما متن آن طور که می‌خواستیم نشد، به همین دلیل نگارش را به شعله شریعتی سپردیم. در این مجموعه به بنیان خانواده می‌پردازیم و نگاهمان متفاوت با دیگر سریال‌های تلویزیون است، بیننده در "خانه بی‌پرنده" دیگر شاهد تنش‌های خانوادگی نیست. این تهیه‌کننده درباره تعویق در تولید این پروژه که قرار بود یک سال و نیم پیش تولید شود، گفت: علاقمند بودم ...
چهارشنبه، 18 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
شریفی مجموعه "خانه بی‌پرنده" را تهیه می‌کند

مجموعه تلویزیونی "خانه بی‌پرنده" به  کارگردانی امیر حسین شریفی  وتهیه‌کنندگی کاظم معصومی اوایل مهرماه کلید می‌خورد.
شریفی به مهر گفت: مجموعه تلویزیونی "خانه بی‌پرنده" به کارگردانی کاظم معصومی در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای از اوایل مهرماه به سفارش شبکه تهران شروع می‌شود. تاکنون حضور هوشنگ توکلی و میرطاهر مظلومی در این پروژه قطعی شده است. مجموعه "خانه بی‌پرنده" 60 بازیگر دارد و قصد داریم از چهره‌های جدید در آن استفاده کنیم.
 
وی در ادامه افزود: در ابتدا فیلمنامه "خانه بی‌پرنده" را آرش برهانی نوشته بود، اما متن آن طور که می‌خواستیم نشد، به همین دلیل  نگارش را به شعله شریعتی سپردیم. در این مجموعه به بنیان خانواده می‌پردازیم و نگاهمان متفاوت با دیگر سریال‌های تلویزیون است، بیننده در "خانه بی‌پرنده" دیگر شاهد تنش‌های خانوادگی نیست.
 
این تهیه‌کننده درباره تعویق در تولید این پروژه که قرار بود یک سال و نیم پیش تولید شود، گفت: علاقمند بودم فیلمنامه آن طور که می‌خواهم شود و بعد از آن تولید را آغاز کنیم. در واقع حساسیتی که برای فیلمنامه داشتیم تولید را به تعویق انداخت.
 
داستان مجموعه "خانه بی‌پرنده" درباره دختری به نام زهرا است که سه سالگی در بمباران هوایی تهران مفقود می‌شود. حاج عباس و مرضیه پدر و مادر زهرا به دنبال او می‌گردند، اما بی‌فایده است. تا اینکه بعد از 20 سال ...
 
مجتبی رحیمی مدیر تصویربرداری، بابک شعاعی طراح گریم، شاهرخ شریفی صداگذار و میکس، رضا مطهری تدوین و مهدی بدرلو مدیر تولید با این پروژه همکاری دارند.
 
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.