مراسم ويژه شب قدر در كنار مزار شهيدان حماسه دشت هويزه برگزار مي‌شود

اين مراسم با حضور پرشور امت هميشه در صحنه به ويژه دانشجويان و جوانان خوزستان و در كنار مزار پاك شهيد سيدحسين علم‌الهدي و يارانش كه در درشت هويزه و در اقتدا به مولاي خود در راه حفظ ارز‌ش‌هاي انقلاب شهيد شدند برگزار خواهد شد. اين قرارگاه با تسليت اين ايام، از عموم مردم دعوت كرده است ضمن حضور در اين مراسم معنوي، با آرمان‌هاي شهيدان تجديدپيمان كرده و در عزاي مولاي خويش عزاداري كنند. ..
چهارشنبه، 18 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مراسم ويژه شب قدر در كنار مزار شهيدان حماسه دشت هويزه برگزار مي‌شود

مراسم ويژه شب قدر و سالروز شهادت حضرت علي (ع)، در كنار تربت پاك مزار پاك شهيدان حماسه دشت هويزه برگزار مي‌شود.
 
يه گزارش ايسنا از قرارگاه حفظ ابنيه و آثار سرزميني دفاع مقدس خوزستان، اين مراسم با حضور پرشور امت هميشه در صحنه به ويژه دانشجويان و جوانان خوزستان و در كنار مزار پاك شهيد سيدحسين علم‌الهدي و يارانش كه در درشت هويزه و در اقتدا به مولاي خود در راه حفظ ارز‌ش‌هاي انقلاب شهيد شدند برگزار خواهد شد.
 
اين قرارگاه با تسليت اين ايام، از عموم مردم دعوت كرده است ضمن حضور در اين مراسم معنوي، با آرمان‌هاي شهيدان تجديدپيمان كرده و در عزاي مولاي خويش عزاداري كنند.
 
اين مراسم همراه با اقامه نماز مغرب و عشا، غبارروبي مزار شهيدان، زمزمه دعاي كميل، جوشن كبير، گرفتن قرآن به سر و عزاداري سالروز شهادت اول امام مظلوم شيعيان همراه خواهد بود.
 
همچنين ايستگاه‌هاي صلواتي به ياد سال‌هاي حماسه دفاع مقدس در كنار اين مزار برپا خواهد شد.
 
همه ساله خانواده‌هاي شهداي هويزه، عشاير غيور دشت‌آزادگان، گروه‌هاي مختلف مردم به ويژه جوانان استان خوزستان ضمن تجديدپپمان با شهيدان، مراسم شب بيست و يكم را در كنار تربت پاك رهروان صديق خط سرخ علوي برگزار مي‌كنند. 
  
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما