درهاي توييتر برروي تبليغات باز مي‌شود

سرويس توييتر كه دو سال از عمر آن مي‌گذرد و به افراد امكان مي‌دهد شمار نامحدودي پيام 140 كاراكتري ارسال كنند اكنون تلاش‌هاي خود را براي بهره‌برداري از محوبيت اين سايت آغاز كرده است. اين سايت ميكرووبلاگ‌نويسي كه از سرعت رشد سريعي برخوردار است به تازگي مفاد سرويس را مرور بازبيني قرار داد تا براي كاربرانش مشخص كند ممكن است تبليغات نيز نمايش دهد. ..
شنبه، 21 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
درهاي توييتر برروي تبليغات باز مي‌شود
 
 
سرويس ميكرووبلاگ‌نويسي توييتر در جست‌وجوي راه‌هايي براي كسب درآمد، مفاد كاربران را گسترش داد تا به تبليغات كنندگان امكان دهد آگهي‌هاي خود را به بيش از 45 ميليون بازديدكننده اين سايت نمايش دهند.
 
 سرويس توييتر كه دو سال از عمر آن مي‌گذرد و به افراد امكان مي‌دهد شمار نامحدودي پيام 140 كاراكتري ارسال كنند اكنون تلاش‌هاي خود را براي بهره‌برداري از محوبيت اين سايت آغاز كرده است.
 
اين سايت ميكرووبلاگ‌نويسي كه از سرعت رشد سريعي برخوردار است به تازگي مفاد سرويس را مرور بازبيني قرار داد تا براي كاربرانش مشخص كند ممكن است تبليغات نيز نمايش دهد.
 
درآمد تبليغاتي روش مناسبي براي وب سايت‌ها به‌منظور كسب درآمد در عين رايگان بودن براي مصرف كنندگان است. رشد انفجاري در فعاليت شبكه اجتماعي علاقه را برانگيخته است. بر اساس آمار كام اسكار، بازديدكنندگان جهاني توييتر در ماه ژوئن به 44.5 ميليون نفر رسيدند كه افزايش 15 برابري سال به سال محسوب مي‌شود.
 
البته برخي از تحليلگران نسبت به موفقيت تبليغات در شبكه‌هاي اجتماعي بدبين بوده و استدلال مي‌كنند شركت‌ها مايل نيستند برند خود را در كنار محتواي غيرقابل پيش‌بيني و احتمالا نامناسبي قرار دهند كه توسط كاربران ايجاد شده‌اند. بنيانگذار توييتر نيز اعلام كرده شركتش نگران است با وارد كردن تبليغات به رشد كاربران توييتر لطمه بزند.
 
اما تحليلگران ديگر با اشاره به زمان طولاني كه كاربران در سايت‌هاي شبكه اجتماعي مي‌گذرانند آن‌ها را پلت‌فرم جذابي براي تبليغات‌كنندگان به منظور تبليغ برند خود مي‌دانند
 
 
منبع : ایسنا
 
 
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.